סקר שוק

סקר שוק אשר נעשה ע"י חברה מקצועית יכול לעזור בצורה משמעותית בעבור אלו אשר רוצים לפתוח עסק חדש. מדוע וכיצד זה מתבצע – כל הפרטים במאמר הבא.

הקמה של עסק חדש – מה חשוב לזכור?

הקמה של עסק חדש היא תמיד מרגשת, אולם לאור ההתרגשות הרבה בעלי עסקים אינם מבינים כי עליהם לבצע מספר פעולות קריטיות אשר יבטיחו כי ההשקעה הכספית בעסק אכן תהיה משתלמת. לצערנו, במדינת ישראל נסגרים עשרות בתי עסק מדי שנה וזאת בשל אי כדאיות כלכלית כמו גם תוכנית אסטרטגית עסקית לא נכונה, ולכן מדובר בהרפתקה עסקית מסוכנת, הן בשל הסיכון והן בשל העובדה כי הבנקים וחברות הביטוח נוטות שלא לתמוך בבתי עסק חדשים. יחד עם זאת, אחת הפעולות החשובות ביותר שיכול לבצע כל אדם אשר מעוניין להקים עסק היא ללא ספק סקר שוק. סקר שוק הוא למעשה סקר אשר מתבצע באמצעות חברה חיצונית והוא נועד לעזור ולקבל פידבקים מלקוחות עתידים, בחתך גילאים ספציפי ועם הגדרות מדויקות, וזאת על מנת שבעל העסק יוכל לדעת האם העסק שלו אכן כדאי.

מדד חיוכים

סקר שוק – הדרך שלך להצלחה

על אף הדעה הרווחת כי כיום אנשים כבר לא עונים על סקרים, סקרי שוק היו ונותרו אינדיקציה איכותית אשר משתפרת עם הזמן, כל זאת בשל העובדה כי אם בעבר סקרי השוק נעשו ברחוב או באמצעות הטלפון, כיום ישנם אמצעים מתקדמים אשר מאפשרים לבסס את תוצאות הסקר בצורה טובה יותר כמו גם לפילוח מדויק של קהל הלקוחות הפוטנציאלי. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי סקרי שוק חייבים להתבצע רק ע"י חברה מיומנות ולא באופן עצמאי, וזאת בשל העובדה כי חברה מקצועית תוכל להעניק לבעל העסק דו"ח מפורט עם מסקנות הסקר כמו גם הצעות לשיפור, ובכך לחסוך לבעל העסק לא מעט זמן כמו גם מאמץ. מדובר בנדבך משמעותי ביותר אשר יכול להזניק עסקים חדשים כמו גם למנוע פתיחה של עסק חדש, כאשר ההשקעה הכספית הכרוכה בביצוע סקר כזה היא אפשרית בעבור כל אחד.

מחפשים את מכון הסקרים הטוב ביותר בישראל? הכירו את ci מחקרי שוק

Ci מחקרי שוק הוא מכון מוביל בתחומו אשר מאפשר לבעלי עסקים לקבל שירות של סקר שוק בהתאמה אישית, כאשר צוות המומחים של המרכז מלווה את התהליך מתחילתו ועד סופו, כולל הסקת מסקנות וצעדים לשיפור. מאז הוקם מאות בעלי עסקים בכל רחבי הארץ קיבלו שירות של סקרי שוק ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ועל כן זכה המכון למחמאות מקיר לקיר. אם אתם עומדים כעת לפתוח עסק חדש ומתלבטים האם זה כדאי, ci מחקרי שוק יעניקו לכם את האינדיקציה לה אתם זקוקים. למידע נוסף, היכנסו לאתר בכתובת http://www.ms-ci.co.il השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם.

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

תוכן עניינים
מאמרים נוספים באותו הנושא
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
נתונים לא טובים
סטטיסטיקות ומדיים

סקרים

אתם מנהלים את אותו העסק כבר לא מעט שנים והגעתם למסקנה שאתם צריכים להתקדם? העסק שלכם מעט תקוע? או שאולי אתם רוצים פשוט לייעל את הדברים? אתם רואים שהמתחרים שלכם