4 סיבות לעשות ביטוח מקצועי לעסק שלך

פתחתם עסק, גדול או קטן. חנות או אונליין… מזל טוב! הצעד הראשון הוא ביטוח עסק.

מדוע ביטוח עסק הוא כלכך חשוב?

 

האם ביטוח עסק זה ביטוח אחריות מקצועית?

ראשית נעשה הפרדה בין המושגים ביטוח עסק מול  ביטוח אחריות מקצועית. הם לא אותו דבר אך הם משלימים אחד את השני ונדרש להפעיל את שניהם.
ביטוח עסק מגן על העסק שלכם מכל צרה ונזקים שיבואו ועליהם נפרט בהמשך. ביטוח אחריות מקצועית מגן עליכם מתביעות של לקוחות בגין מגוון סיבות שמצביעות על רשלנות מקצועית.

 

למה לעשות ביטוח עסק?

אספנו עבורם 4 סיבות מרכזיות להפעלת ביטוח מקצועי לעסק שלכם.

  1. השקט הנפשי והביטחון שלכם – אתם מנהלים את העסק, זה אומר הרבה דברים – ניהול רשימות ומעקבים, כוח אדם, פיתוח, שיתופי פעולה, תקציבים, כספים וגם אם אתם עושים את זה בצורה הטובה ביותר וכל יום אתם מוודאים את עצמכם תמיד יכולות לקרות טעויות, לכם, לעובדים ואפילו במחשוב.
  2. לעולם אין לדעת מה יקרה מחר – ביטוח עסק כולל ביטוח למבנה ולתכולת בית העסק מפני נזקי אש, טבע רעידת אדמה, פריצה ועוד… כל אלו אינם תלוים בכם! דברים מסוג זה עלולים לקרות כל יום ואתם לא רוצים להיתפס בלי הגנה אחריי אירוע מצער כמו אלה.
  3. שמירה על המועסקים שלכם – ביטוח עוסק כולל כיסוי נזקי גוף שנגרמו לעובדים במהלך עבודתם או עקב עבודתם בבית העסק. גם אם נדמה לכם שעיסוקכם אינו מסוכן ולא עלול לפגוע ולגרום לנזק לאף עובד, קרו דברים מעולם ועובדים ניזוקו אפילו רק מעבודה בישיבה מול מחשב.
    וכשעובד או עובד לשעבר יגיע אליכם בתלונות איך תוכלו לעזור לו ללא ביטוח עסק?
  4. ביטוח מדיה – היום כמעט כל עסק עובד עם ציוד אלקטרוני וכל הנתונים והמידע נמצאים בטכנולוגיה. ביטח עסק מכסה ציוד אלקטרוני ואף שחזור אובדן מסמכים ומדיה גנטית.

 

מי צריך ביטוח עסק? כולם.

עסקים רבים נפתחים מדי שנה והם מגוונים על פני כל מקצועות התחומי העולם – ייצור, שירות, סחר ועוד..
הם משתנים בגודלם, בפועלם ובוותק שלהם.
ניתן שהם יהיו במרחב פיזי גדול ואף גלובלי בעלי מחסני ענק, ספינות ומטוסים וניתן שהם יתרכזו למחשב נייד אחד שיכול להיות כל יום יחד עם בעליו במקום אחר.
בהתאם למגוון הרחב של כל עסק שיהיה קיים מגוון רחב של פוליסות ביטוח עסק.
כל עסק בתיאום עם חברת הביטוח שיבחר יחליטו על הפרמטרים הנכונים לביטוח העסק
לסיכום, ביטוח עסק הוא המפתח לדלת לשקט הנפשי שלכם. לפעמים עסקים חדשים שנפתחים דוחים את ביטוח העסק מכיווון שרוצים לחסוך בהוצאות אך ביטוח עסק הוא הוצאה שעלולה להיות לא קטנה אך תחסוך הרבה יותר במקרה הצורך בהפעלת הביטוח.

 

חתימה על חוזה

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איתור הכסף ראשית
ביטוחים וטיפים

הר ביטוח – הדרך הקלה לאיתור כספים

מבוטחים רבים בישראל אינם יודעים היכן נמצא כספם. באמצעות הר הכסף ניתן לאתר את הכספים האבודים. הר ביטוח – הדרך הקלה לאיתור כספים הר הביטוח הוא מנוע איתור חדשני אשר