ניקוי ספות בד – עבודה למקצוענים

ספות בד נוטות לספוח אליהן חומרים שונים כמו אבק וחיידקים, כמו גם כתמים אשר קשים מאוד להסרה. לכן, חשוב לקחת חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויכולה לספק פתרונות ניקוי חדשנים.

 

איך לנקות ספת בד

 

ניקוי ספות בד  – עבודה למקצוענים

ניקוי ספות בד זו עבודה למקצוענים, אחת לתקופה וזאת על מנת לוודא כי לא נותרו על הספות בד שאריות של אוכל, כתמים, אבק וחיידקים אשר שוהים על הספות דרך קבע. ספות בד נוטות לספוח אליהן חומרים שונים, זאת משום שהסיבים של הבד מאפשרים למעשה כר פורה לחיידקים ואבק להיכנס לתוך הסיבים העמוקים ולהשתקע שם, ולכן פעולה של ניקוי מקצועית של ספות בד הן בגדר הכרח. חשוב לדעת כי קיימים כיום בשוק עשרות חברות אשר מתמחות בתחום, אך חשוב לבחור בחברה שיש לה וותק ומקצועיות והיא מנוסה בטיפול בספות בד. המומחים של חברת קפטן קלין, האתר המוביל בישראל לקבלת שירות בנושא ניקוי ספות בד מסבירים כי "ניקוי ספות בד מקצועי נקבע על פי סוג הבד וכמות היחידות במערכת הריהוט. בטרם החלה העבודה, הלקוח יקבל מידע טלפוני על כך תוך שימת דגש על הפעולות שיש לבצע ומשך הזמן שהן ייקחו, כאשר לאחר מכן יתואם ביקור של מומחי החברה. המומחים יבחנו את ספות הבד – מהו סוג הבד בדיוק ומהן דרכי הטיפול שיש לבצע, ולאחר מכן יתקיים תיאום ציפיות אל מול הלקוח לגבי התוצאות שניתן יהיה להשיג בניקוי המקצועי". בחברה מדגישים כי "ההגעה של צוות הניקוי של החברה נקבעת מראש בהתאם לשעה שבה מעוניין הלקוח, וכאשר הצוות מגיע הוא מצויד בחומרי ניקוי מקצועיים ובמכונות מהמובילות כיום בשוק, זאת לצורך ביצוע הליך ניקוי ספות הבד האורך בדרך כלל כשעה וחצי עד שעתיים, תלוי במורכבות העבודה".

 

כיצד מתבצע ההליך?

בחברת קפטן קלין מסבירים כי תהליך הניקוי של ספות בד אשר לא פחות חשוב מניקוי המזרון, מתקיים כאשר מוחדר חומר ניקוי בקרצוף והברשה, זאת באמצעות מברשת המותאמת באופן ספציפי לסוג הבד ורמת הלכלוך. בנוסף, מוחדר לספה חומר ניקוי באמצעות הזרה וכן באמצעות פיזור קצף יבש. לאחר ביצוע אחת מהפעולות הללו, מתבצעת שאיבה ויניקה של חומרי הניקוי הספוגים בבד, כך שהבד נותר לח. בנוסף, ניתן לטפל בספות בד באמצעות טיפול ספציפי בבדים שהם בהירים, כמו גם בטיפול טלפון שהוא הוספה של מעטה המגן על הבד מחדירה של נוזלים והיוצרות כתמים. כלל הפעולות הללו מתבצעות תוך אבחון מדויק של הספה וסוג הבד, כאשר ישנם בדים עדינים יותר אשר דורשים שימוש בחומרים שונים. כלל החומרים אשר נעשה בהם שימוש הם ידידותיים לסביבה וניתן לשהות בחלל גם לאחר פעולת הניקוי. מעוניינים גם אתם ליהנות משירות של ניקוי ספות מקצועי? פנו עוד היום לקפטן קלין לקבלת הצעת מחיר.

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קנייה דרך מחשב
טבע

האם קמגרה באמת עושה את העבודה?

לאחרונה אתה כבר לא מצליח להתחמק מהידיעה הברורה שאתה סובל מבעיות בתפקוד המיני? אם כך, אנחנו מציעים לך לעצור לרגע. יש אומנם לא מעט סוגים של בעיות בחיים שכן יכולות

שיח
כללי

שלבים ומבדקים בתהליך קבלה לעבודה

.על מנת להתקבל לכל מקום עבודה, עליכם לעבור שורה של שלבים ומבדקים. מהם? להלן כל הפרטים כיצד מתקבלים בימנו למקום עבודה? על מנת להתקבל למקום עבודה, בין אם מדובר בחברה