האם יש הבדל משמעותי בין ניקוי ספות לניקוי מזרונים

בתקופה האחרונה אנו עדים ללא מעט שאלות שעולות ברחבי הרשת בנוגע להליך של ניקוי ספות וניקוי של מזרנים. הדבר נובע מתוך כתבה שנערכה באחד מאתרי החדשות בנושא. כתבה שהראתה שיש אנשים שנוהגים להזמין שני אנשי מקצוע שונים לניקוי של ספות ומזרונים. במדריך זה יצאנו לבדוק האם יש הבדל משמעותי בין השניים או שאפשר ליישם את שניהם על ידי בעל מקצוע אחד. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע בנושא.

 

הרקע לכתיבת המדריך

המדריך הנוכחי נכתב כחלק מהתערבות שהייתה לנו עם קולגה מהמשרד. היא טענה שיש הבדל משמעותי בין השניים. כך שאלו שעורכים ניקוי ספות לא משתמשים באותם חומרים ומכשירים כמו אנשי המקצוע שעוסקים בהליך של ניקוי מזרנים. אנחנו טענו שאין הבדל כלל בין שניהם. היינו בטוחים בכך שאנו צודקים בגלל שראינו בכתבה שצוין שמדובר בהליכים דומים שמתבצעים לא פעם במלונות יוקרתיים על ידי אותו בעל מקצוע. כדי לפתור את ההתערבות, יצאנו לבדוק את העניין באופן מעמיק וחזרנו עם כל התשובות בנושא.

 

איך בדקנו בכלל את העניין?

חשוב שתדעו שכשאנחנו מתערבים עם מישהו אנחנו לוקחים את העניין ברצינות. אין אצלנו התערבות שמסתיימת בהתעלמות מהנושא והמשך שגרה. לכן, פנינו אל ששון שהוא מומחה בהליך של ניקוי ספות. את ששון אנחנו מכירים כבר שנים כי ההורים שלנו מזמינים אותו אחת לשנה לניקוי הספות אחרי שהנכדים לכלכו אותם. שאלנו את ששון את כל הפרטים שחשובים לנו וכמובן שביררנו אם הוא עוסק גם בהליך של ניקוי מזרונים והאם יש הבדל משמעותי בין שני סוגי הניקוי הללו. ששון הציג בפנינו את כל התשובות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמדובר במידע מאומת ומעודכן.

 

אז יש הבדל משמעותי בין השניים?

כפי שאנחנו חשבנו, אין הבדל משמעותי בין השניים. שכן, בשניהם נעשה שימוש בחומרים זהים ובמכשירים שונים. לדבריו של ששון, בהליך של ניקוי ספות וגם בעת הליך של ניקוי מזרונים, הוא מבצע את הפעולות הבאות:

  • שאיבת אבק מסיבית
  • הסרת כתמים
  • פוליש שמבריק את הספה או המזרון

 

מומחים בתחום לא רואים הבדל משמעותי בין השניים

אנשים שמכירים את התחום ועוסקים בו במשך שנים לא רואים הבדל בין השניים. שכן, יש להם את הידע המעמיק ליישם את הפעולות שצוינו לעיל על ספות וגם על מזרונים. ראוי לציין שההליך על המזרון עשוי להיות מורכב יותר ומצריך מעט יותר ידע, אך אלו שבקיאים בנושא, יודעים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

 

לסיום – ניצחנו בהתערבות

כעת, אתם בוודאי מבינים שניצחנו בהתערבות. נשתף אתכם שזכינו בהזמנה של בעל מקצוע שינקה את הספות בדירה שלנו וגם את המזרונים. בקיצור, אנחנו ממליצים לכם שלא להתערב איתנו. אנחנו לוקחים את העניין ברצינות ובמרבית המקרים אנחנו גם זוכים.

ניקוי ספות

 

 

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מזרון נקי זה חשוב
ניקיון ותחזוקה

ניקוי מזרונים – חשיבות של מזרון נקי

מעבר לעובדה כי מדובר בפעולה בסיסית של ניקוי המזרון, חשוב לדעת שמזרון נקי מגלם שורה של יתרונות לנו ולסביבה. מהם היתרונות הללו ומדוע חשוב להקפיד על ביצוע ניקוי מקצועי אחת

ניקוי ספות בד חשוב
ניקיון ותחזוקה

ניקוי ספות בד – עבודה למקצוענים

ספות בד נוטות לספוח אליהן חומרים שונים כמו אבק וחיידקים, כמו גם כתמים אשר קשים מאוד להסרה. לכן, חשוב לקחת חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויכולה לספק פתרונות ניקוי חדשנים.

ציוד גינון מקצועי
ניקיון ותחזוקה

ציוד גינון

בשנים האחרונות עלתה המודעות לחשיבות של פעולת הגינון אשר היא מורכבת ודורשת התערבות של בעל מקצוע. מדוע חשוב להשתמש בציוד גינון הטובים ביותר? ציוד לגינון – פעולה הכרחית לכל בית

בד אדום
ניקיון ותחזוקה

ניקוי ספות

מעוניינים להשיב את המראה הנקי והמבריק לספה שלכם? באמצעות חברה מקצועית ומובילה בתחומה כמו קליןטק – זה בהחלט אפשרי. להלן הפרטים. ניקוי וחידוש הספה – באופן מקצועי הספה מהווה את