5 סיבות ללמוד קולנוע במדרשה בבית ברל

קולנוע הינו תחום של יצירה אמנותית, תרבות וחידוש. דרכו, אנו מקבלים את האפשרות להכיר עולמות חדשים, להעביר את העוצמות של הסיפורים שאנחנו רואים, דרך העיניים שלנו, לחקור רעיונות, להתמודד עם אתגרים ולהשפיע על הקהל שלנו. רוצים להיכנס לעולם המרתק הזה? אתם זקוקים לבית ספר לקולנוע בעל שם מוכח וסילבוס מזמין. להלן 5 סיבות ללמוד קולנוע במדרשה בבית ברל.

 

5 סיבות ללמוד קולנוע במדרשה בבית ברל

הפקולטה לאומוניות של המדרשה בבית ברל מציעה תוכנית לימודים מגוונת, מעמיקה ומקיפה, המתאימה לתלמידים בכל רמות היכולת והידע. כבר מהשלב הראשון של הלימודים, יקבלו הסטודנטים שלנו כלים ומיומנויות שיאפשרו להם לפתח את יכולתכם היצירתית, לחשוב מחוץ לקופסה ולבסוף – לעסוק בתחום הקולנוע המרתק. להלן חמש סיבות מדוע כדאי לך לבחור בלימודי קולנוע במדרשה בבית ברל.

ללמוד קולנוע

  • הדרכה מאפס, ידע מעמיק

אחד המאפיינים הייחודיים של המדרשה בבית ברל הינו אימוץ הסטודנטים מהשלב הראשוני של הלימודים ועד לסיומם. אנו שואפים ללמד את כלל הידע שתצטרכו בכדי להצליח בעולם הקולנוע: מהיסודות, דריך בניית סיפור ותסריטאות, מהבמאות, התאורה ועד ליצירת סרט והפקתו, ועוד! אנו נסייע לכם להבין את התהליך היצירתי מתחילתו ועד סופו, ולהפוך ליוצרים עצמאיים, בעלי ידע נרחב בתחום הקולנוע ובתחומים שסובבים אותו.

 

  • סילבוס דינאמי ונרחב

תוכנית הלימודים שלנו תאפשר לכם לחקור תחומים שונים בתחום הקולנוע. תוכלו ללמוד את מה שאתם אוהבים ולהיחשף לתחומים מקבילים שאולי יעניינו אותכם –  תוכלו ללמוד תסריטאות, בימוי, עריכה, תאורה, קולנוע דוקומנטרי ועוד. התוכנית מעניקה לכם את החופש המלא לבחור באילו תחומים להתמקד, תוך שמירה על התמחות בתחום מסוים וחשיפה לשלל תחומים מקבילים.

 

  • מרצים מקצועיים ונחשבים בתחומם

מהיתרונות המרכזיים של הלימודים במדרשה בבית ברל הינו המרצים – אלו לא רק מרצים מנוסים, אלא גם יוצרים פעילים בתחום הקולנוע, בעלי ניסיון נרחב של יצירה, עשייה והוראה. המרצים שלנו מכירים את התחום מבפנים ומבחוץ, מבינים את המגמות החדשות, ויעבירו את שלל הידע שלהם בצורה תומכת, עניינית ואינטרקטיבית.

מרצים מכובדים

  • יחס אישי, תמיכה לאורך כל הדרך

במהלך שנות הלימודים אצלנו תוכלו לצפות ליחס אישי ממרצי הפקולטה ומצוות ההנהלה. אנו שואפים לתת גב מבטיח ותומך, כבר מהשנה הראשונה של הלימודים ועד להשתלבותכם בתחום הקולנוע בהיקף מקצועי. מטרטנו הינה, מעל הכל, ללמד אתכם איך לעסוק – ואף לטפס לפסגת – בתחום הקולנוע.

 

  • סביבה צעירה, יצירתית ומפתחת

אנו שואפים לגייס ללימודינו אך ורק סטודנטים בעלי פוטנציאל, מוטיבציה ורצון להשתלב בסביבת לימודים פורייה ונעימה. ביחד עם הכיתה אליה תשובצו, תוכלו לנהל שיח מעמיק ופתוח על חזון היצירה שלכם ויחדיו תוכלו לטפס אל הפסגה. תלמידינו יבלו זמן רב יחדיו, ולכן אנו נדאג ליצור את הסביבה הטובה ביותר כדי לטפח את האומנות שלכם, את הידע המקצועי שלכם ואת המוטיבציה – שלא פחות חשובה – שלכם.

ללמוד קולנוע

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ספר פתוח
לימודים

מהי עבודה סמינריונית ואיך לכתוב אותה נכון

עבודה סמינריונית היא עבודה הנפוצה בעיקר במוסדות אקדמיים. עבודות אלה הן עבודות חקר, הבודקות מגוון רחב של מיומנויות. בעבודות מסוג זה תידרשו לעמוד במספר רב של דרישות וקריטריונים, אשר רבים

מדרגות מספרים
לימודים

אילו קורסים ניתן ללמוד באופן חרדי

כידוע, אפשרויות העבודה של חרדים בארץ הן לא רבות (בניגוד לאפשרויות של חילונים ודתיים). הסיבה לכך היא, שברוב המקרים, מדובר בעבודות שלא מתחשבות באופי הדתי של החרדים ואינן מתחברות לתוכן

לְמִידָה
לימודים

איך לפתור פסיכומטרי נכון וללא עיכובים

מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן גדול ומלחיץ, ולהרבה אנשים מהווה אתגר מאיים. מה שחשוב לזכור לגבי המבחן הפסיכומטרי הוא שישנן טכניקות המקלות משמעותית על פתירת המבחן, ועל מנת להוציא ציון טוב