3 תקלות נפוצות שיש בטלפון הנייד

כל אחד מאתנו חווה לפחות פעם אחת בחייו תקלה במכשיר הנייד שברשותו. עובדה זו הובילה אותנו לכתוב מדריך מרוכז שיציג בפני כל דורש את התקלות הנפוצות ביותר שקורות לכל אחד. הישארו אתנו ותגלו מה הן ולמה חשוב לטפל בהן בהקדם האפשרי.

 

המסך נהיה שחור

אי אפשר לכתוב מדריך על תקלות נפוצות בטלפונים הניידים ולא לציין את התופעה המתסכלת ביותר שכולנו חווינו בשלב זה או אחר – המסך השחור. התופעה עשויה להתרחש לאחר פגיעה משמעותית במסך הפלאפון. למשל, לאחר נפילה או דריסה של המכשיר.

תקלה זו יכולה להיפתר בדרך כלל על ידי המחלפה של מסך התצוגה. שימו לב, עליכם לבדוק שמדובר במסך תצוגה מקור. שכן, בחירה שאינה מקורית עשויה להשפיע על הגוונים שיופיעו על המסך ולעיתים אף על החומרה שנמצאת במכשיר.

המסך נהיה שחור

סוללה חלשה

מכירים את הרגע הזה שבו אתם מטעינים את הפלאפון למשך הלילה ומגלים שכבר בשעות הבוקר הסוללה שלו התרוקנה? אם כך, אתם לא לבד. מדובר בתקלה מוכרת שתצריך מכם להגיע אל שירות מקצועי לתיקון טלפונים.

המומחים שיקבלו אתכם במעבדה, יוכלו לבדוק את המכשיר ולסדר את התקלה תוך זמן קצר. ראוי לציין כי לעיתים התקלה מתרחשת בעקבות שימוש במטען שאינו מקורי. אם תבחרו להגיע למעבדה מקצוית, תצטרכו לרכוש את המטען המקורי שישמור על הסוללה שלכם לאורך זמן.

סוללה חלשה

קורוזיה

המכשירים הסלולריים שנמצאים בידינו מיוצרים ממתכות מסוגים שונים. המגע שלהם עם מים עלול להביא להתפתחות של קורוזיה בלוחות הפנימיים ובגוף המכשיר. רבים מאתנו מצאו את עצמם "טובלים" את הפלאפון בתוך קערת אורז לבן במצבים שבהם הפלאפון בא במגע עם מים.

חשוב שתדעו שמדובר ב"עזרה ראשונה" בלבד, שיכולה להתבצע במקרים שבהם אתם רחוקים ממעבדת פלאפונים. אם חוויתם תרחיש כזה, עליכם לפנות אל דיירקט פיקס שיודעים איך לטפל בקורוזיה ולבדוק איך אפשר להציל את מכשיר הנייד והזיכרונות שמצויים בו.

 

טיפ חשוב לפני סיום – אל תטפלו בתקלה באופן עצמאי

רגע לפני שהמדריך מסתיים, אנו רוצים לבקש מכם שלא לנסות לטפל בתקלה בעצמכם. אתם הרי לא מכירים את הגוף הפנימי של המכשיר הנייד. כך שכל מגע ולו הכי קל שיש, עשוי להוביל בסופו של דבר לטיפול מורכב עוד יותר של המכשיר. פנו אל מעבדה שעונה על הקריטריונים הבאים ותהיו בטוחים שאתם מעניקים למכשיר שלכם את הטיפול הטוב ביותר:

  • מעבדה מוסמכת
  • מעבדה שנכתבו אודותיה המלצות רבות בגוגל
  • מעבדה שמספקת חלקי חילוף מקוריים בלבד

 

השורה התחתונה

אלה היו 3 התקלות הנפוצות שמתרחשות לא פעם במכשירים הניידים שברשותנו. כעת אתם מכירים בהן מקרוב ויודעים מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בהן. נאחל לכם כעת שתיהנו מהמכשיר הנייד שלכם לאורך שנים ושלא תדעו עוד תקלות.

3 תקלות נפוצות שיש בטלפון הנייד

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חיבור לרשת
סלולר

חבילות 5G – האם כדאי לרוץ ולרכוש?

פריסת הרשת הסלולרית החדשה והמתקדמת זכתה לאחרונה ללא מעט יחסי ציבור מהסיבות הלא רלוונטיות. בכל אופן, היום, כאשר הרשת הולכת וצוברת תאוצה בישראל, נשאלת השאלה האם משתלם לרכוש חבילת גלישה

איך להפעיל ESIM
סלולר

איך להפעיל ESIM בצורה מקצועית

במקום לרכוש כרטיס סים לנסיעה הקרובה שלכם בחו"ל, כדאי שתכירו את האופציה להנות משיחות ואינטרנט ללא הפסקה מרגע ההגעה לארץ היעד, ללא צורך בהחלפת כרטיס הסים הקיים. ESIM היא טכנולוגיה