2 יתרונות קוגנטיביים לדפי צביעה לילדים

דפי צביעה עשויים להיראות לנו לא פעם כעניין שמאפשר לילדים להעביר את הזמן בכיף בזמן שאנחנו המבוגרים, יכולים ליהנות מכוס קפה חם ומפנק. אבל האמת היא, שיש הרבה מעבר להנאה בכל הנוגע לצביעה של דפים מסוג זה. יצאנו לבדוק את העניין באופן מעמיק וחזרנו עם כל המסקנות והיתרונות הקוגניטיביים שבאים לידי ביטוי בהליך הצביעה שאתם חייבים להכיר מקרוב.

 

תכירו את אנשי המקצוע שליוו אותנו במהלך הכתיבה

רגע לפני שנעמיק ב  – 2 היתרונות הקוגניטיביים שבאים לידי ביטוי בעת צביעה של דפי צביעה, ראוי לציין בפניכם מי הם אותם אנשי מקצוע שסייעו לנו בכתיבת המדריך הנוכחי. מדובר במי שעוסקים בתחומים הבאים:

  • חינוך לגיל הרך
  • חינוך בבית הספר היסודי
  • ריפוי בעיסוק
  • פיזיותרפיה

הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט ברשת חברתית מוכרת וביקשנו לקבל פרטים מצד יודעי דבר. לשמחתנו, פנו אלינו מעל ל – 30 גולשים שעוסקים במלאכות אלו ששמחו לעזור. זו ההזדמנות שלנו להודות להם מקרב לב על הליווי. שכן, בזכותם, המדריך רואה אור והוא צפוי להעלות את המודעות בתחום חשוב זה.

 

היתרון הקוגניטיבי ה – 1 שבא לידי ביטוי בעת צביעה של דפי צביעה לילדים

אם יצא לכם להדפיס לילדים שלכם דפי יציאה מאתרים שונים כמו למשל פרינט קידס וחשבתם שהדבר מאפשר להם נטו הנאה, כדאי שתדעו שבזמן היצירה, הילדים שלכם פיתחו יכולת קוגניטיבית חשובה – ריכוז. שכן, סביר להניח שהם ישבו וצבעו מעל 20 דקות לפחות. מדובר בעניין חשוב שכל ילד צריך לחוות.

 

היתרון הקוגניטיבי ה – 2 שבא לידי ביטוי בעת צביעה של דפי צביעה לילדים

יתרון משמעותי נוסף שחשוב מאוד שתכירו זה אוצר המילים. הילד שלכם שואל אתכם לא פעם שאלות שנוגעות לפריטים שקיימים בדפי הצביעה שהדפסתם להם. גננת שסייעה לנו בכתיבת המדריך ציינה בפנינו שהילדים שואלים לא פעם שאלות לגבי ציורים מסוימים והתשובות שאנו, המבוגרים, עונים להם, מאפשרות להם להעשיר את אוצר המילים שלהם.

 

דפי צביעה יפתחו את הילדים שלכם

אלו היו 2 היתרונות הקוגניטיביים העיקריים שבאים לידי ביטוי בצביעה של דפי צביעה. אך הדבר לא מסתיים כאן, יש כל כך הרבה יתרונות שבאים לידי ביטוי בעת יצירה וצביעה. במדריכים שנעלה בהמשך נציין בפניכם את היתרונות החברתיים והשפתיים שבאים לידי ביטוי במהלך צביעה של דפים מסוג זה. כעת, כשאתם יודעים מהם היתרונות הללו, אתם מוזמנים להדפיס כמה דפי צביעה עבור הילדים שלכם כדי שהם יוכלו ליהנות ממגוון היתרונות הללו.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את היתרונות הקוגניטיביים שבאים לידי ביטוי בעת שימוש ויצירה על דפי צביעה לילדים. אנו מאחלים לכם בהזדמנות זו שתעשו שימוש בדפים מסוג זה וגם באחרים כדי לפתח את הילדים שלכם מכל הבחינות, שתהיה יצירה מהנה!

דפי צביעה

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו