5 שאלות שבעל עסק צריך לשאול את עצמו בנושא המחשוב במשרדו

כבעלי עסק אתם נדרשים לטפל והתמודד עם לא מעט סוגיות ואתגרים: ניהול עובדים, ניהול לקוחות, תזרים מזומנים, מוצרים ואיך לא – טכנולוגיה ומחשוב.

ג'ים קולינס, שכתב את ספר רב המכר "גלגל התנופה" מסביר בספרו כי לטכנולוגיה ומחשוב מתקדמים יש את היכולת להאיץ את הצלחתו של העסק.

 

לכן, כאשר מדובר במחשוב למשרד שלכם חשוב לוודא כי אתם בוחרים את המחשוב בצורה נכונה ומותאמת לצרכים שלכם.

על מנת לוודא זאת יש 5 שאלות שבעל עסק צריך לשאול את עצמו בנושא המחשוב במשרדו:

 

לאיזו חברת מחשוב כדאי לפנות

הבחירה של חברת מחשוב לעסק, היא ללא ספק משמעותית. חברה חיצונית, שיודעת את העבודה ומתמחה במתן פתרונות מחשוב תוכל לחסוך לכם לא מעט תקלות, בעיות וזמן שמתורגמים בסופו של דבר גם – לכסף.

לכן, בעת בחירת חברת מחשוב למשרד ולעסק, חשוב לבדוק באילו נושאים היא מתמחה, עם אילו לקוחות הם עובדים, מה השירות כולל או לא כולל וכמובן מה המחיר המבוקש.

 

מה התקציב שלי עבור מחשוב

כבעלי עסק וכבעלי משרד, עליכם לנהל באופן מדויק וחכם את התקציב שלכם. כחלק מההוצאות החד-פעמיות וכן החודשיות, יש לקחת בחשבון גם את ההוצאות עבור מחשוב המשרד.

על כן, בדקו, חשבו והכינו תקציב מסודר אשר יוקדש לכל נושא המחשוב במשרד:

  • הוצאות אינטרנט..
  • הוצאות על מחשבים.
  • הוצאות על מדפסות וסורקים.
  • הוצאות על שירותי ענן.
  • הוצאות על שירותי אחסון.
  • ועוד.

שאלות

 

מה המוצרים שאני צריך

במיוחד אם אתם בתחילת הדרך, חשוב להיות ברורים בנוגע לשאלה אילו מוצרי מחשוב החברה צריכה. מצד אחד, חשוב לספק לחברה את המחשוב המתאים והטוב ביותר שיאפשר לחברה לפעול בצורה איכותית, מהירה ובטוחה. עם זאת, יש לשים לב כי לא מתפזרים וקונים שלל גאדגטים ומוצרים שאין בהם כל צורך.

  • האם יש צורך במחשבים בתקציב של 3 אלף שקל או 10 אלף שקל?
  • אילו פתרונות ענן אני צריך ואילו לא?
  • האם החברה זקוקה למרכזיה ו – Call Center?
  • לאילו תוכנות החברה זקוקה?

 

מי יהיה אחראי על תחום המחשוב במשרד

כבעלי עסק, יכול להיות שאתם מעדיפים ואוהבים לנהל את כל ענייני המשרד. עם זאת, כדאי להקדיש מחשבה למי יהיה אחראי על תחום המחשוב במשרד. כך למשל, ניתן לתת אחריות לעובד כלשהו בעסק. האצלת סמכויות תפנה לכם זמן יקר לניהול העסק ומצד שני תפתח ותעשיר את עולמו של העובד

 

כיצד מחשוב יכול לשפר את האווירה בעסק

ישנם לא מעט מחקרים מראים שתחושה נעימה וטובה בעסק מסייעים לתפוקה ולשביעות רצון העובדים. על כן, מעבר לצרכים הבסיסיים, חשבו האם ישנם מוצרי מחשוב שיכולים גם לעשות את האווירה בעסק לקצת יותר שמחה ומשפחתית.

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תכנון נכון לעסק
עסקים

ניהול נכון של העסק הראשון שלך

מעוניין לפתוח עסק חדש? ובכן, על מנת שתוכל לנהל אותו בצורה נכונה ומבלי לעבור על החוק, נדרש ממך לבצע מספר פעולות חשובות. מהן? להלן הפרטים. פתיחת עסק חדש – מה

שיח
עסקים

שלבים ומבדקים בתהליך קבלה לעבודה

.על מנת להתקבל לכל מקום עבודה, עליכם לעבור שורה של שלבים ומבדקים. מהם? להלן כל הפרטים כיצד מתקבלים בימנו למקום עבודה? על מנת להתקבל למקום עבודה, בין אם מדובר בחברה

טלפון
עסקים

האם אינטרקום מעלה את כמות המכירות בעסק

כל בעל עסק שנשאל אותו מה הדבר הכי חשוב לו בעסק, זה ברור שהוא יגיד רווחים, ובשביל להגיע לרווחים האלו חייבים להגדיל את מעגל הלקוחות, או במילים אחרות להגדיל את