קורס לימודי משפטים

לימודי משפטים טומנים בתוכם קורסים רבים ומגוונים, לכן לא קיים קורס לימודי משפטים אחד אלא לרוב קורסים אלה נלקחים במסגרת תואר שלם, אם אתם שוקלים לעשות תואר במשפטים תצפו לקחת קורסים רבים בתחום המשפט והצדק.

ספר משפטים פתוח ועליו משקפיים

אילו קורסים מצפים לסטודנטים בתואר למשפטים?

ללומדים תואר במשפטים מצפים קורסים רבים בתחום המשפט, למעשה כמעט כל הקורסים בתואר יעסקו בתחום המשפט באופן בלעדי, בינהם ניתן לסמן את הקורסים המרכזיים הבאים:

דיני חוקה

הקורס יסקור סוגיות מפתח בתחום החוקה, בין הנושאים שיעלו בו הם מהות זכויות האדם, המגבלות על בתי המשפט במדינות דמוקרטיות וכן יכלול עיסוק בנושאים ומקרים ספציפיים. מטרת הקורס להקנות לסטודנטים ידע בסיסי בתחום המשפט החוקתי.

דיני עונשין

במהלך הקורס הסטודנטים ילמדו על דיני העונשין בישראל, על הגישות השונות בנוגע לענישה ולאחריות הפלילית של הנאשמים ואיך הם באים לידי ביטוי בפסיקה ובחוקה בישראל. מטרת הקורס להקנות לסטודנטים ידע מקיף סביב סוגיית העונשין בישראל.

דינין חוזים

הקורס משמש כמעין מבוא לסוגיית החוזים בישראל, במהלך הקורס דנים הסטונדטים הן בסוגיות תיאורטיות והן בסוגיות פרקטיות בתחום זה, בין היתר ילמדו הסטודנטים הצורה שבה עורכים חוזה, הדרך בה יש לנהל משא ומתן, הפרות חוזה ופיצויים בגין הפרות חוזים ועוד. מטרת הקורס לתת לסטודנטים את הכלים הדרושים כדי לנתח ולהבין סוגיות מרכזיות בנושא החוזים בישראל.

דיני משפחה

הקורס מציג בפני הסטודנטים את החוקים בישראל הקשורים לתחום המשפחה, איך החוק הישראלי מגדיר משפחה, סוגיות דתיות בתחום המשפחה וההבדלים בין החוק הדתי לחוק החילוני, חוקי הנישואין והגירושין ועוד. בסוף הקורס לסטודנטים יהיה ידע בתחום הן מן הצד המעשי והן מן הרעיוני.

דיני תאגידים

הקורס יחשוף בפני הסטודנטים את מערכות היחסים החוקיות בין תאגידים, את מערכות היחסים בתוך התאגיד עצמו, את חובות בעלי המניות, ניגודי עניינים בין חברות ועוד. בסוף הקורס לסטודנטים תהיה הבנה עקרונית בתחום זה והם ישלטו במושגים הקשורים לתחום דיני התאגידים.

התמחות במשפטים – חובה בעבור כל סטודנט למשפטים – לכתבה המלאה לחצו כאן.

ואם אני לא בטוח שאני רוצה ללמוד משפטים

אם אתם עדיין לא בטוחים שמשפטים הוא התחום בשבילכם תוכלו לקחת קורס מקוון כזה או אחר העוסק במשפט, אחד האתרים שמציעים קורסים שקשורים בעולם המשפט הוא גול, האתר מציע קורס מקוון בדיני נזיקין, לקורס 18 פרקים בסה"כ, הוא באורך של כ-15 שעות ועלותו 300 ש"ח.

במהלך הקורס תוכלו להבין בערך מה סוג החומר שעובר בקורסים בלימודי משפטים, חשוב להדגיש כי קורס אחד לא משקף תואר שלם ויש קורסים שיהיו שונים לחלוטין במהותם ובאופן ההעברה שלהם ביחס לקורס באתר, לצד זאת הקורס יכול לספק לכם צוהר לעולם המשפט באמצעותו תוכלו להבין האם כדאי לכם להתעמק ולבחון את הנושא בצורה רצינית.

https://www.yml-law.co.il

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנגלית לילדים ראשית
קורסים ולימודים

קורס לימוד אנגלית לילדים

העולם הגלובלי מחייב את ידיעת השפה האנגלית, אשר היא השפה המדוברת ביותר בעולם ואשר יכולה לפתוח דלתות רבות במגוון תחומים. מדוע חשוב שילדנו ילמדו בגילאים צעירים אנגלית? כל הפרטים. לימוד

קורסים ולימודים

ההתמחויות המבוקשות בלימודים משפטים

לימודי משפטים הם לימודים מרתקים, אולם הבחירה בהתמחות נחשבת לקשה ביותר, וזאת לאור העובדה כי ישנן התמחויות אשר הביקוש אליהן אדיר. מהן ההתמחויות וכיצד ניתן להתקבל? להלן הפרטים. התמחות במשפטים

אינטרנט
קורסים ולימודים

למה אתם חייבים לעשות קורס שיווק דיגיטלי

מחפשים את הדרך להעשיר את עצמכם? מרגישים שמזמן לא למדתם משהו חדש? או שאולי אתם רוצים פשוט לקדם את העסק שלכם ולראות איך אתם יכולים לגייס עוד לקוחות? אם כך,

motivation 2019
בריאות

המוטיבציה משפיעה על הצריכה

עד כמה מוטיבציה יכולה להשפיע עליכם? האם זה נכון שהיא יכולה להיות המקפצה שלכם להגיע אל מקומות שאף פעם לא חלמתם עליהם? כאשר רוצים לדעת הכל על מוטיבציה חשוב לשים