פוקר למתחילים – איך משחקים לפי החוקים

תמיד הרגשתם תחושת פספוס בגלל שאתם לא יודעים את חוקי המשחק? הייתם מסביב לשולחן ששיחקו בו אבל לא הרגשתם בנוח להצטרף? פשוט בא לכם ללמוד משחק חדש? אם התשובה לאחת השאלות האלו היא כן, המאמר הזה הוא בשבילכם. פוקר הוא אחד המשחקים הקלים ביותר שאפשר ללמוד. פוקר למתחילים – כך תשחקו לפי החוקים.

 

פוקר למתחילים – מה דרוש לפני שמתחילים לשחק?

פוקר הוא משחק פשוט יחסית, וכל אחד יכול ללמוד איך לשחק אותו. לפני שמתחילים ללמוד את החוקים של משחק הפוקר וכיצד מתחילים לשחק אותו, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת ולהכיר לפני שמתחילים. פוקר הוא משחק שמשוחק באמצעות חפיסת קלפים, ובאמצעות צ'יפים, המייצגים סכומים מסוימים של כסף אמיתי או כסף מדומיין, ועליהם מהמרים.

כל משתתף מקבל כמות זהה של צ'יפים לפני תחילת המשחק. ניתן לשחק בפוקר גם באמצעות מחשב, דרך 7XL למשל.

פּוֹקֶר

סגנון המשחק

דבר נוסף שצריך להכיר, הוא שישנם כמה גרסאות שונות לפוקר. העיקרון של המשחק הוא די דומה, אבל הכרת השינויים חשובה על מנת שניתן יהיה לשלוט ולהיות בקיא במשחק בצורה הטובה ביותר. שני סגנונות הפוקר הנפוצים ביותר הם טקסס הולדם, בו כל משתתף מקבל לידיו שני קלפים, ואומהה הולדם, בו כל משתתף מקבל ארבעה קלפים לחזקתו.

 

ערבוב החפיסה וחלוקת הקלפים

המשחק מתחיל כאשר הדילר, שאחראי על ניהול המשחק, מערבב את הקלפים ומחלק אותם. כל משתתף מקבל מספר קלפים קבוע לידו, בהתאם לסוג הפוקר שמשחקים. לאחר מכן כל משתתף יכול לבחור אם הוא רוצה להיכנס למשחק או לא, לפי תשלום צ'יפים מסוים.

 

סיבובי הימורים

מהרגע שזהות המשתתפים במשחק נקבעת, על ידי הכניסה למשחק או הפרישה לפני התחלתו, מתחילים סבבי ההימורים. הדילר יחשוף חמישה קלפים בסך כל הסבבים הללו, שיהיו גלויים עם הפנים כלפי מעלה. המטרה של כל שחקן היא ליצור צירוף בין הקלפים שעל השולחן לקלפים שביד שלו על מנת לנצח.

סבבי הימורים

חשיפת היד

בסוף סבבי ההימורים, השחקנים שנשארו במשחק ולא פרשו (ניתן לפרוש במהלך כל סבב, במידה והשחקן אינו מעוניין להמשיך להמר מסיבות אסטרטגיות או טקטיות) יחשפו את "היד" שלהם, כלומר את הקלפים שקיבלו תחילה מהדילר. לפי זה יוכלו כל המשתתפים והדילר לראות מי הוא בעל הצירוף החזק ביותר – המנצח.

 

ניצחון בטקסס הולדם

במשחק פוקר מסוג טקסס הולדם מקבל המשתתף שני קלפים לחזקתו. הוא צריך ליצור צירוף הכולל עד חמישה קלפים, כאשר אין זה חובה שהוא ישתמש בהכרח בקלפים שנמצאים ביד שלו.

 

ניצחון באומהה הולדם

באומהה הולדם המצב שונה. המשתתף מקבל ארבעה קלפים, ועל השולחן חשופים חמישה קלפים. על מנת לנצח באומהה הולדם יש ליצור את הצירוף החזק ביותר, אך החוקים מחייבים שצירוף זה יורכב משלושה קלפים שחשופים על השולחן ומשניים מהקלפים שחולקו לשחקן.

פוקר למתחילים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו