למה כדאי לקחת עו"ד משפחה מפרפריה לגירושים גם אם אתם גרים במרכז?

עורכי דין לענייני משפחה הם אנשי מקצוע המתמחים בנושאים הקשורים לדיני משפחה.

הם מטפלים בנושאים משפטיים הנוגעים לגירושין, משמורת ילדים והסכמי ממון.

עורכי דין לענייני משפחה יכולים לפעול כמגשרים כאשר מתפתחים חילוקי דעות בין בני זוג.

הם יכולים גם לייצג אנשים בסכסוכים משפחתיים שמגיעים לבית משפט.

במאמר הבא נסביר במה עוסקים עורכי דין לענייני משפחה ומדוע כדאי להיעזר בעו"ד מהפריפריה, ולא מהמרכז.

 

במה עוסקים עורכי דין לענייני משפחה?

להלן כמה נושאים בהם מתעסק עורך דין לענייני משפחה:

  1. טיפול בבעיות גירושין

גירושין זה ככל הנראה אחת החוויות המתישות ביותר שמשפחה יכולה להתמודד איתה. רגשות מעורבים בנושא והם עשויים להפריע לבני הזוג ליישב את הנושא בנחת ורוגע. במקרה כזה, עורך דין לדיני משפחה יכול לשמש כמגשר, ולסייע להם להתייחס לנושא באופן רציונלי ולהתחשב בחוק. במילים אחרות, עורך דין לדיני משפחה יכול לסייע לזוגות בתהליך הגירושין להסדיר את העניין באופן הוגן מבלי לפנות בהכרח לבית המשפט.

 

  1. טיפול בצוואות

צוואה היא מסמך משפטי שבאמצעותו מצהירים אנשים כיצד הם היו רוצים שרכושם ינוהל כאשר הם ימותו. עורכי דיני משפחה אחראים לסייע לאנשים בניסוח מסמכים אלה. יש להם גם את מה שנדרש כדי להבטיח כי העיזבון ינוהל לפי בקשת הנפטר באמצעות הצוואה.

 

  1. טיפול בהסכמי משמורת ילדים

כאשר זוג נפרד, אחד הנושאים הקשים ביותר לטפל בהם הוא מה יקרה עם הילדים. זוגות צריכים להסכים כיצד לחלק את הטיפול בילדים שלהם. משמורת ילדים מוגדרת על ידי הסכם בו שני ההורים צריכים להסכים עם התנאים בו. עורך דין משפחה מוסמך יכול לסייע להורים הנפרדים בגיבוש הסכם כזה. עורך דין לענייני משפחה יכול גם לסייע להורים בתיקון הסכמי משמורת ילדים במידת הצורך.

 

  1. טיפול בהסכמי ממון

הסכם ממון הוא חוזה שנחתם על ידי זוג לפני הנישואין. למרות שתוכן ההסכם כאמור עשוי להשתנות ממקרה אחד למשנהו, מטרתו העיקרית היא לפרט את חלוקת הרכוש במקרה של פרידה או גירושין. עורך דין לענייני משפחה יכול לסייע לבני הזוג בעריכת הסכם ממון ובטיפול בכל הנושאים שעלולים לעלות מההסכם על פי החוק.

 

למה כדאי להיעזר בעורך דין מהפריפריה?

כידוע לכם, המחירים במרכז הם גבוהים יותר משמעותית מהמחירים בפריפריה במגוון תחומים, ותחום עריכת הדין לא שונה. גם אם אתם חיים במרכז, אנו ממליצים להיעזר בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה באר שבע. לא יהיה הבדל באיכות השירות שתקבלו, ותוכלו לחסוך בסכום הכסף שתשקיעו באופן משמעותי. תשלום לעורך דין זו הוצאה גדולה בדרך כלל, ואם ניתן להוציא פחות ולקבל סיוע ממומחה מקצועי ואמין, גם אם הוא עובד בפריפריה, כדאי לעשות זאת.

לפרטים נוספים – קישור לאתר

 

פטיש

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש משפט
עריכת דין

חוק הגנת הפרטיות בישראל – סקירת עיקרי החוק

חוק הגנת הפרטיות הינו החוק המרכזי המסדיר את הזכות לפרטיות. חוק זה מגדיר באיזה מצבים הפגיעה בפרטיות מותרת ובאיזה מצבים אסורה. לפי חוק זה, פגיעה בפרטיות משמשת עילה לתביעה נזיקית,

איש חקירות
עריכת דין

חקירות שרים בממשלה

לעיתים נהוג לחשוב שאם אדם מכהן בתור שר בממשלה, הוא מעל החוק. עם זאת, בשנים האחרונות אנחנו רואים שזה כלל לא מדויק, שכן עובדה היא שהיום יש יותר ויותר חקירות

מי זכאי לפיצויי פיטורין
עריכת דין

פיצויי פיטורים – מה הדרך הנכונה להשיגם?

פיטורים הם מאורע לא נעים ממגוון סיבות, בין אם מבחינה אישית ובין אם מבחינה כלכלית. על מנת לסייע למפוטר, קבע המחוקק את חוק פיצויי פיטורים, תשכ"ג- 1963, אשר מטרתו להסדיר