מתי נצטרך מחולל חמצן נייד?

מחולל חמצן קטן הוא פיתוח שהומצא רק עם ההתפתחות הטכנולוגית. לפני שהיו מחוללי חמצן קטנים ונגישים, הטיפול בחמצן היה נעשה על יד מערכות חמצן נוזליות או גלילי חמצן מסורבלים. הובלת חמצן באמצעים אלו דרש טיפול שוטף וכך עד מהרה, עם פיתוח מחולל חמצן נייד, ההעדפה הפכה לברורה: מרבית היצרנים החלו לייצר מחוללי חמצן ניידים וכך לביקוש הגבוה היה מענה מתאים.

 

מה זה מחולל חמצן?

מחולל חמצן מסביר את מה שהוא עושה: מדובר במכשיר בעל מערכת קלט ופלט. הוא קולט את אוויר החדר בו הוא נמצא ופולט את החמצן אל גוף המטופל. המטופל יכול לכוון את רמת החמצן הנדרשת לו. ישנם מחוללי חמצן מסוגים שנים, מחולל חמצן נייח לעומת מחולל חמצן נייד.

מחולל חמצן נייד

איך ניתן לנייד מחולל חמצן?

מחולל חמצן נייד פותח בהתאמה למטופל שרוצה לנייד אותו. מדובר במעין תיק אותו המטופל צריך להוביל קרוב לגופו, כך המחולל צמוד לגופו כל הזמן והוא יכול לקבל חמצן בנוחות. מחוללי חמצן ניידים מופעלים על ידי סוללות איכותיות וכך הם לא תלויים באספקת חשמל רציפה.

 

למה צריך מחולל חמצן?

השימוש במחולל חמצן הוא קריטי לאנשים המתקשים לנשום בכוחות עצמם. זה יכול להיות אדם שדרכי הנשימה שלו חסומות, אדם הסובל ממחלה כרונית ואפילו מחלה זמנית המקשה עליו לספק את מלוא החמצן שהוא צריך. מחולל חמצן מספק סיוע נשימתי למי שצריך לו.

מחולל חמצן נייד מאפשר למטופל להתנייד ולצאת ממיטת חוליו. הוא יכול לטייל בבית או ברחוב ללא חשש, יש לו מחולל חמצן נייד צמוד אליו וכך הוא ממשיך לקבל סיוע נשימתי מתואם. המחולל לא כבד והוא מהווה פתרון נהדר לחולים הזקוקים לקבלת סיוע נשימתי בזמנים בהם הם רוצים לטייל ולהשתחרר.

 

שורה תחתונה

מחולל חמצן נייד מאפשר למטופלים הנזקקים לסיוע נשימתי פתרון המספק חמצן לגוף. מדובר במעין תיק אפשרי ונוח לנשיאה וכך המטופל יכול לטייל כאשר מחולל חמצן נייד ממשיך לספק לו חמצן. חשוב לציין כי מחולל חמצן נייד לא מחליף מחולל חמצן נייח.

מחולל חמצן נייד

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו