מזהים את ההבדל: איך יודעים האם נתח הבשר שקנינו איכותי?

בשר איכותי הוא התנאי הראשון וההכרחי שיבטיח ארוחה בריאה, טעימה ומהנה. הנה לפניכם הדרכים הפשוטות והבטוחות להבדיל בין נתח בשר איכותי לנתח בשר שאינו כזה. ואל תשכחו – אם אתם מכירים את הקצב שלכם וסומכים עליו, האיש שמאחוריי דלפק הקצביה ישמח לתת לכם מידע אמין והמלצות מקצועיות לגבי נתחי הבשר. 

 

טוב מראה עיניים

היום כבר אין סיבה להיות חקלאי מומחה כדי לבחור פירות וירקות במחלקה המתאימה בסניף של חצי חינם אבל כשמדובר בבשר ובעיקר בשר טרי – כדאי לדעת מה לחפש וממה להימנע כדי להבטיח שהארוחה תהיה טעימה ובריאה.

הדרך הראשונה לזהות בשר איכותי על פני בשר באיכות נמוכה יותר, הוא בבחינת המראה שלו – אנחנו רוצים להיות בטוחים שאנחנו בוחרים נתח של בשר טרי ולא בשר שהיה קפוא והופשר, ההבדל ניכר בצבעים כאשר בשר טרי הוא בצבע אדום חי עם שומן לבן. בשר טרי בדרך כלל ייראה חלק ואפילו מעט מבריק.

חתיכת בשר

הריח לא משקר

אחד הכלים המשמעותיים של בני האדם כדי להישמר מפני אכילה של אוכל לא איכותי, שעלול להזיק לאוכלים אותו, הוא חוש הריח. בדרך כלל החוק פשוט, ריחות שמעידים על מזון לא איכותי או לא טרי הוא ריח שירגיש לנו כריח לא נעים.

אם מדובר על בשר שעובר או עבר תהליך יישון, כדאי לא להסתמך רק על הריח, שמושפע מהתהליך. אבל בשר טרי אמור להיות בעל ריח ניטרלי וכל ריח לא נעים או כזה שמזכיר חמיצות או מעיד על ריקבון, הוא תמרור אזהרה בוהק.

 

אפשר לגעת בבשר?

אנחנו כמובן לא מציעים לכם לבקש לגעת בנתחי הבשר שמוצגים בקצביה, אבל חשוב שתדעו שגם מגע בבשר יכול להעיד על איכותו ועל טריותו.

אם קיבלתם בשר שאינכם בטוחים לגביו והצבע והריח אינם חד משמעיים, מגע בנתח הבשר בעזרת האצבע המורה יוכל לעזור: בשר איכותי ירגיש יבש ומעט קפיצי ובשום פנים ואופן לא רטוב, רירי או דביק, תכונות שעלולות להעיד שמדובר בבשר קפוא שהופשר. אם החלטתם שהבשר איכותי דיו, זכרו לשטוף ידיים בסבון לפני הטיפול בו ולשמור אותו בקירור ובנפרד ממזונות אחרים, עד שעת הבישול.

 

תנו למקצוענים להמליץ

לקוחות של חצי חינם, ובעיקר לקוחות של הקצביה בסניפי חצי חינם, כבר יודעים שאין להם צורך לזכור את כל המאפיינים של בשר טרי איכותי, משום שהם יודעים שאפשר לסמוך על הקצב המקצועי שייעץ להם היטב, יעזור בעת הצורך וייבחר עבורם נתח בשר איכותי, טרי כמובן.

אנשי המקצוע של הקצביה הם גם אלה שבוחרים את נתחי הבשר עבוד לקוחות אונליין של הקצביה ולכן חצי חינם מזמינה אותך לחוויית קניות פשוטה ומהירה. על הקצבים של חצי חינם אפשר לסמוך.

חתיכת בשר

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו