מה צריך לבדוק כשמחליפים מצבר?

כל מצבר סופו להיגמר. אלו הם חוקי הבסיס של עולם הרכב. המצבר של הרכב שלכם זקוק אחת לזמן מה לריענון והחלפה. לא קרה כלום, זוהי פעולה פשוטה מאד שלא לוקחת זמן רב. החדשות הטובות באמת אתם יכולים להחליף אותו בבית. אז כדאי שתשימו לב למצבר שלכם ושמגיע הרגע, מחליפים.

 

רגע לפני שמחליפים

המצבר ברכב שלנו לא עמיד לנצח, כמו כל דבר טוב גם לו יש תאריך תפוגה. הבעיה, לעולם לא נוכל לדעת מתי זה יקרה בדיוק. מה כן נוכל לדעת? מה הם הסימנים המקדימים לפני שהמצבר שלנו מחליט לסיים את תפקידו ומה כדאי לעשות שזה כבר קורה. כדאי מאד להיות ערניים ולשים לב לסימנים מקדימים בשטח.

הרכב יכול לשלוח לנו איתותים שונים שיעידו שהמצבר מתחיל להיגמר, אורות חלשים, מזגן שעובד בקושי, והתנעה מגמגמת הם סימנים לכך. שזה המצב רצוי להיזכר מתי בפעם האחרונה החלפנו מצבר, הזמן הסביר נע בין שנתיים לשלוש שנים, אולי האחריות עדיין בתוקף, וגם למה שלא נבדוק סקר שוק לגבי מחירים ובעלי מקצוע, הרי לא כל אחד יכול לספק החלפת מצבר עד הבית בפתח תקווה.

סוֹלְלָה

מה צריך לבדוק כשמחליפים מצבר?

אם הסימנים שציינו הראו לכם את הדרך לקבל החלטה שצריך להחליף מצבר אז כדאי מאד לבצע כמה פעולות קטנות ופשוטות היכולות לסייע לנו רגע לפני שמחליפים את המצבר.

  • סוג המצבר – לא צריך לפרק אותו ולא צריך תואר במכונאות, הרימו את מכסה המנוע ופשוט צלמו את החלק העליון של המצבר, שם רשום בדיוק מה הסוג שלו, ככה תדעו מה אתם צריכים.
  • השארתם אורות בלילה – לפעמים מצבר נגמר בשל שימוש יתר אבל הוא יכול להטעין את עצמו בנסיעה, יכול להיות שבכלל לא צריך להחליף.
  • זה רק המצבר? תקלות יכולות להיות מסוגים שונים. אולי המצבר שלכם לא עובד כי השתחררה רצועה באלטרנטור? להחליף מצבר סתם זה חבל.
  • מי עושה את זה הכי טוב – למצא איש מקצוע איכותי זה חשוב, איש מקצוע טוב שיספק שרות של החלפת מצבר עד הבית זה פתרון נפלא

 

מצבר עד הבית, כל היתרונות שיש

אחרי שביצענו את כל הבדיקות המקדימות, וגם מצאנו את איש המקצוע שידאג לנו להחלפת מצבר עד הבית כדאי לדעת ולהבין מה הם היתרונות הברורים של החלפת מצבר בבית.

  1. הכי נוח בעולם – איש השירות מגיע אליך, לא אתה אליו. מבצעים החלפת מצבר עד הבית בפתח תקווה או בכל מקום שתרצו בלי לצאת מהבית
  2. שירות מהיר – מהרגע שאיש השירות הגיע, הוא שלכם, לא ממתינים בתור, לא שורפים שעות על מוסכים.
  3. יעילות – בזמן שאתם בבית אפשר להספיק המון דברים שלא הייתם יכולים לעשות בזמן שחיכיתם במוסך.
  4. אין כמו בבית – אתם צריכים לחכות למישהו? תמיד עדיף בבית שלכם ולא באיזה עמדת המתנה מבאסת עם עוד חמישה אנשים.

החלפת סוללה

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו