מה נכלל בהופעת קסמים? 

מה נכלל במופע קסמים? מופע קסמים הוא חוויה אינטראקטיבית לכל המשפחה. הוא כולל ביצוע של קסמים מסוגים שונים. חלקם מוכרים יותר וחלקם חדשים לקהל. כמו כן, במופע קסמים נכללת גם אינטראקציה עם הקהל ובידור לכל המשפחה שעליו אחראי הקוסם המופיע. 

 

מה הם סוגי הקסמים הנפוצים במופע קסמים?

מופע קסמים כולל בתוכו בדרך כלל לפחות ששה או שבעה תרגילי קסם נפוצים ומוכרים. זאת מכיוון שהקהל שמגיע להופעות מסוג כזה מצפה לקסמים אלה, האהובים על כולם. סוגי הקסמים הנפוצים כוללים קסמים עם קלפים, קסמים שמשלבים חיות כמו ארנבות או יונים וכמו כן קסמים שכוללים שימוש באש. בכל מופע קסמים טוב יש גם קסמים שמפעילים את הקהל וגורמים לו להשתתף בהופעה. עליהם נדבר מעט בהרחבה בפסקה הבאה.

 

מעט על קסמים בהשתתפות הקהל

מופע קסמים ברמה גבוהה כולל קסמים בהשתתפות הקהל. שיתוף של הקהל כחלק מהמופע משפיע על החוויה של הצופים, משתף אותם בפעילות הקוסם וגורם להם ליהנות יותר מהמופע. לעיתים קרובות יבקש הקוסם מהמשתתפים לזכור מספר מסוים או לבחור קלף מערמת הקלפים שאותו ישלוף הקוסם לתדהמת כולם.

חלק מקסמים בהשתתפות הקהל הם מורכבים יותר, וכוללים בתוכם "הרחפה" או "חיתוך לשניים" של המשתתף בר המזל לתדהמת הצופים. באמצעות קסמים אלה הקוסם מכניס את הקהל לאווירה הנכונה – גם בקרב קהל ילדים וגם בקרב מבוגרים.

 

מה ההבדל בין מופע קסמים לילדים למופע למבוגרים ?

מופע קסמים מתאים לכל הגילים ולכל המשפחה, אך ישנם מספר פרטים המבדילים בין הופעת קסמים לילדים לבין הופעת קסמים למבוגרים. בהופעה לילדים הקסמים יבוצעו בצורה איטית יותר וכמו כן ההסברים יארכו מעט יותר. במופע למבוגרים הקוסם ירגיש משוחרר לבצע את הקסמים באופן מהיר יותר, וכמו כן לדבר בשפה מעט יותר בוגרת.

 

מה נכלל בהופעת הקסמים באירוע שלי?

מופע קסמים לאירוע שלך יכלול את הדברים הרגילים שיש בכל מופע קסמים אבל עם התאמות קלות לקהל שלך. האם אתה רוצה מופע שיש בו דגש על אינטראקציה עם הקהל? האם הקהל שלך מעדיף קסמים מוכרים ונפוצים יותר או חדשים? הקוסם שיוזמן על ידך למופע ישמח להתאים את ההופעה לקהל בהתאם.

 

מה עושה הקהל במופע קסמים?

הקהל במופע קסמים בעיקר נהנה מהחוויה של צפייה במופע. כדאי לבוא עם אנרגיות גבוהות ולהשתתף בהתלהבות בפעילויות שמציע הקוסם. חלק קטן ממשתתפי האירוע ייקחו חלק פעיל בקסמים עצמם.

 

לסיכום – מה נכלל בהופעת קסמים?

מופע קסמים כולל בתוכו קסמים מוכרים ונפוצים שאהובים על ידי כולם, קסמים בהשתתפות הקהל וכמו כן מופע של בידורי של הקוסם שמשתף פעולה עם הקהל. חלק מהקסמים בהשתתפות הקהל מורכבים יותר וחלקם פשוטים יותר. במופע הקסמים שלכם הקוסם יתאים את ההופעה בהתאם לאופי הקהל שלכם.

מופעי קסם

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ילדים ראשית
אירועים

אמן חושים ליום הולדת – מופע קסמים לילדים

באמצעות זיגי הקוסם, אמן רב תחומי מהטובים ביותר כיום בישראל יאפשר לכם ליהנות ממופע קסמים ייחודי ומדהים המשלב תנועה, מוזיקה והרבה מאוד הנאה לילדים ולהורים.  ימי הולדת לילדים – לא

קייטרינג בשרי ראשית
אירועים

קייטרינג בשרי לאירועים

רוצים להפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח, כזה שיותיר באורחים שלך טעם של עוד? קייטרינג בשרי לאירועים הוא התשובה עבורכם – קייטרינג איכותי עם נתחי בשר טריים אשר יעניקו

אירועים

קייטרינג בשרי לאירועים חשובים

רוצים להפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח, כזה שיותיר באורחים שלך טעם של עוד? קייטרינג בשרי לאירועים הוא התשובה עבורכם – קייטרינג איכותי עם נתחי בשר טריים אשר יעניקו