לאט לאט – מה זה סלואו פידר לחתולים? 

בתקופה האחרונה אנו מקבלים המלצות רבות על הסלואו פידר. כל מיני בעלי חתולים פנו אלינו וציינו בפנינו שמדובר בהמצאה גאונית. אנחנו החלטנו לצאת ולבדוק באופן מעמיק מה זה הסלואו פידר הזה? למה הוא טוב? ומה חשוב לדעת לגביו? הישארו אתנו ותגלו את כל התשובות לשאלות החיוניות הללו בשורות הבאות.

 

בואו נכיר את הסלואו פידר לאט לאט

קוראים יקרים, ערכנו בירור מעמיק בנושא וגילינו שהסלואו פידר ו בעצם קערה ייחודית לחתול. היא מגיעה בכל מיני דגמים שונים ואנחנו בחרנו להציג בפניכם דגם בסיסי. מדובר בעצם בקערה שיש בה שני תאי האכלה. תא אחד הוא צר ועמוק והתא השני הוא רחב ונמוך.

החתול שלכם בעצם צריך להכניס את היד ולהוציא את האוכל היבש מתוך הקערה. מדובר בעצם בסוג של משחק שמאפשר לחתול לא סתם לאכול בשעמום את האוכל שלו, אלא ליהנות מכל רגע.

מאכיל איטי לחתולים

איזה חתולים צריכים את הסלואו פידר?

יש 2 סוגי חתולים שצריכים את הסלואו פידר:

  1. חתולים שצריכים להיות יותר בתנועה
  2. חתולים שצריכים לאכול בכמות מוגבלת

נציין כי מרבית סוגי החתולים שיש כיום בארץ צריכים להיות פעילים מבחינה גופנית כדי שהם יהיו בריאים לא רק מבחינה פיזית, אלא גם מבחינה נפשית. כך שבעצם, אפשר לומר שכל חתול שעונה על קריטריון זה צריך את הסלואו פידר. שכן, הקערה מאפשרת לחתול להיות פעיל ולהוציא את האוכל באופן הדרגתי.

בנוסף לכך, חתולים שצריכים לאכול בכמות מוגבלת, כנראה יתעייפו בשלב מסוים, כך שהם לא יאכלו מעל הכמות שהם באמת זקוקים לה. היכנסו אל הקישור הבא ותוכלו לגלות פרטים חשובים נוספים על חתולים אלה https://cat-in-boots.co.il.

 

החשיבות בבחירת קערת סלואו פידר איכותית

חשוב מאוד לבצע בחירה נכונה בקערת סלואו פידר. שכן, ראינו שיש כמה אתרים שמציעים חיקוי של הקערה. מדובר בחיקוי שלא עבר בירור מעמיק במכונים מוסמכים. כך שהקערות הללו עשויות להכיל חלקים קטנים שייבלעו על ידי החתול למשל או שהן יכולות להיות עשויות מחומרים רעילים. בחירה נכונה תשמור על החתול שלכם בריא וחזק.

מאכיל איטי לחתולים

איך תוכלו לקנות סלואו פידר איכותית ומומלצת? (רמז – בקלות)

אפשר למצוא בקלות את הסלואו פידר האיכותי והמקורי. כדי שזה יקרה, אתם צריכים לשוחח עם בעלי חתולים שאתם מכירים וסומכים עליהם. תשאלו אותם איפה הם קנו את הקערה ותקבלו רשימה ארוכה של חנויות שמוכרות את הקערה המקורית. אם תשאלו אותנו, נאמר לכם כי זו הדרך הטובה ביותר להגיע אל רכישה נכונה – באמצעות חוכמת ההמונים.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה זה סלואו פידר ואיך אפשר לקנות את הקערה באופן הנכון. נאחל לכם בהזדמנות זו שתבצעו רכישה נכונה עבור החתול שלכם ותאפשרו לו ליהנות מתזונה נכונה ומשחק מהנה.

מאכיל איטי לחתולים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו