כל מה שרצית לדעת על קארטינג

סדרת רשת מצליחה שעלתה לאוויר לפני כמה ימים, גרמה להתעניינות רבה בנושא הקארטינג. עובדה זו מוצגת בפניכם לאחר שקראנו אינספור פוסטים והודעות שעלו לרשתות החברתיות בנושא. אנחנו לא נותרנו אדישים להתעניינות זו, והחלטנו לרכז במקום אחד את כל הדברים שגולשים ביקשו לדעת בנושא. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע החיוני שיעשה לכם סדר.

 

תכירו את ההיסטוריה של הקארטינג

מתי יצא לכם לקרוא על ההיסטוריה של מכוניות הקארטינג? סביר להניח שמעולם לא. הסדרה המדוברת נגעה בנושא בקלילות, כך שרבים ביקשו להכיר בו לעומק. נציין כעת כי תחום זה הומצא אי שם בארצות הברית של שנות ה – 50 (במהלך המאה הקודמת). המכונית הראשונה נבנתה על ידי אדם בשם ארט אינגלס.

הוא בנה בזמנו רכבי מירוץ ששימשו לסדרת ההינדי קאר. המכוניות שלו נבנו תוך שימוש בצינורות ברזל ומנוע שהיה שייך בכלל למסור הגינון שהיה ברשותו. בניית המכונית הראשונה הובילה להתעניינות רבה, כך שמאות אנשים נלהבים נעמדו לצד ביתו והתבוננו בו בזמן שהוא בחן את המכונית.

מירוץ וקארטינג

תחום הקארטינג פורח בישראל ובעולם

אי אפשר לכתוב על קארטינג מבלי לציין שתחום זה הפך להיות שם דבר במקומות שונים על גבי הגלובוס. מי מכם שעוקבים אחר הענף, יודעים שהוא גדל באופן משמעותי ב – 20 השנים האחרונות. ניתן לראות את הדבר בא לידי ביטוי בישראל בהקמת האקדמיה למירוצים וקארטינג שמאפשרת לאלפי נהגים צעירים ומבוגרים כאחד להשתלב בספורט המוטורי האהוב.

 

יש קארטינג בכל מיני אזורים בארץ

חשוב לציין שניתן לנסוע על מסלולי קרארטינג באזורים שונים ברחבי ישראל. יש מי שסוברים שמדובר בתחום שקיים רק במרכז וזו טעות. בחרנו להציג את העובדה הזו כדי לאפשר לכל אחד ואחת מכם לבדוק את הנקודות השונות על גבי המפה, כדי שתוכלו לבחור בסופו של דבר במסלול הקרוב ביותר לביתכם.

מירוץ וקארטינג

קיימים קורסים שיהפכו אתכם לנהגים מקצועיים

אנו יודעים שיש לא מעט אנשים שהחלום שלהם הוא להיות נהגי קארטינג מקצועיים. אם מדובר בעניין שנוגע לכם, כדאי שתדעו שאתם יכולים לקחת בו חלק. נסביר בקצרה שיש בישראל קורסים שמלמדים את רזי הנהיגה על גבי המסלולים באופן מעמיק.

שימו לב – אין מדובר בקורס שאורך ימים ארוכים, אלא מספר שעות בודדות, בסיומן, תוכלו לעלות על המסלול וללמוד בשטח את כל המידע שהועבר לכם באופן פרונטלי. אם מדובר בחלום ילדות שלכם, כדאי שתבדקו כבר עכשיו איפה תוכלו להגשים אותו.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר את כל הפרטים החשובים והעדכניים אודות קארטינג. בשלב זה אתם יכולים להגדיר את עצמכם כמומחים בתחום. שכן, סקרנו את כל המידע החיוני בנושא. נאחל לכם בהזדמנות זו שתמיד תעשירו את הידע שלכם בתחומים שונים.

מירוץ וקארטינג

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו