לא ענבל פרלמוטר: כל מה שתצטרכו לדעת על מכשפות

שמענו המון על מכשפות בסרטים וספרים, ואנחנו מדמיינים אותן בדרך כלל עם כובע רחב שוליים, רוכבות על מטאטא וצוחקות ברשעות. מכשפות זכו גם לייצוג פופולרי בזכות להקת הרוק של ענבל פרלמוטר. אבל מכשפות כיום רחוקות מאוד מהדימוי הזה.

מדובר במתקשרות רוחניות, שיכולות להציע לכם פתרונות לבעיות שונות, ולהקל מאוד על חייכם. אז מהי המהות האמיתית של להיות מכשפה בימינו, איזה מיומנויות יש לה וכיצד היא יכולה לעזור לכם בהתמודדוית שונות בחייכם?

 

מה עושה מכשפה?

מכשפה היא מי שעוסקת בכישוף, שמתבסס על מסורות עתיקות ושיטות רוחניות. יש למכשפות הבנה מעמיקה בכל הנוגע לאנרגיה, לטבע ולעולם הרוחני. בניגוד לקלישאה- מכשפות לא מתמקדות אך ורק בהטלת לחשים ובפעילות על טבעית כזו או אחרת.

במקום זה, הן מצליחות לרתום את היכולות הייחודיות והאינטואיציות שלהן כדי להתחבר אל כוחות רוחניים גבוהים יותר ולהציע הדרכה ועזרה לאלה שנזקקים לכך. למעשה מכשפה היא יועצת רוחנית לכל דבר, שמתאימה גם לאלה שלא מאמינים בכישופים וקסמים.

מְכַשֵׁפָה

יכולות רוחניות מגוונות

למכשפות יש מגוון רחב של יכולות רוחניות שמשמשות אותן. אחת מהן היא קריאת עתידות. מכשפות יכולות להשתמש בכלים שונים, כמו קלפי טארוט לדוגמה, וזאת בכדי ללמוד על העבר, ההווה והעתיד, ולעזור לאנשים להצליח לנווט בתוך אי הוודאות של החיים. יכולת נוספת היא של ריפוי אנרגטי. למכשפות יש ידע בשיטות ריפוי שונות, ביניהן רייקי , ריפוי קריסטלים ועוד. כל אלה יכולים לעזור לשפר את הרווחה הפיזית, הרגשית והרוחנית של אנשים.

גם צמחי מרפא ושמנים שונים נכנסים תחת מסגרת הידע והמיומנויות של מכשפות. למכשפות יש ידע על צמחים שונים ועל הסגולות הרפואיות שלהם, והן יכולות להשתמש בהם כדי לרקוח תרופות ושיקויים שונים. לבסוף, מכשפות יודעות גם לערוך טקסים מסוגים שונים לצורך גירוש עין הרע, מחשבות שליליות ועוד.

 

איך מכשפה יכולה לעזור לכם?

מכשפות מציעות את שירותיהן לאנשים בכדי לעזור להם בדרכים שונות. אחת הדרכים היא לספק לאנשים הדרכה רוחנית. מכשפות יכולות לעזור בקבלת החלטות משמעותיות בחיים בכל הנוגע למערכת יחסים, משפחה, קריירה וצמיחה אישית. הן יכולות לעזור לכם לקבל נקודת מבט חדשה על חייכם ולעזור לכם במסע המשמעותי הזה.

דבר נוסף שמכשפות יכולות להציע הוא ריפוי רגשי. באמצעות טיפול אנרגטי וייעוץ רוחני מכשפות יכולות לסייע בהתמודדות עם טראומה וחוסר איזון רגשי ולעזור לכם למצוא שלווה פנימית. טיפול נוסף שמכשפות מעניקות הוא הסרת אנרגיות שליליות וטיהור פנימי. דבר זה יכול לעזור לאנשים להתגבר על משברים, קשיים וחסמים.

 

לסיכום

בניגוד למה שאנשים חושבים, מכשפות הן מתקשרות רוחניות עם מיומנויות שונות שיכולות לסייע לאנשים במגוון מצבים. באמצעות היכולות הללו ניתן לרפא, לעזור ולטהר- כל אחד בהתאם לצרכים הנפשיים, הפיזיים והרוחניים שלו.

מכשפות

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו