הולכים לטוב ביותר: הכל על התפתחות אישית עם רועי עמוס

תגידו, אם אנחנו מציעים לכם מנתח סטאז'ר שלמד 3 חודשים בערך, אה, וקצת השתלם בקורסים מזדמנים – האם תסכימו לו לנתח אתכם? לא. חד משמעית לא. בתחום הנפש – הלמידה, ההתנסות והניסיון משמעותיים אף יותר. בעולם בו קואצ'ינג נמכר כמו לחמניות והתפתחות אישית הפכה לסלנג מדובר, עלינו לשלוף בפינצטה את המאסטרים וללמוד מהם את עקרונות השיטה. אנו גאים להכיר לכם את אחד מגדולי מאמני ההתפתחות האישית בישראל: רועי עמוס.

 

הסיפור האישי של רועי עמוס

רועי לא מסוג האנשים שנולדו עם כפית זהב בפה. ילדותו עברה עליו בשכונת פשע כשהוא מתחכך עם הצד החסר, האפל והעני של החיים. עד גיל 18 הוא הספיק לברוח מסביבות בעייתיות שונות כשהוא מפתח חסינות נגד משברים ומחליט בכל פעם מחדש שלא ליפול מטה גם כשהאדמה מתקרבת אליו במהירות מסחררת.

לאחר שנפצע במהלך פעילות מבצעית בשכם, החליט רועי לקחת את עצמו בשתי ידיים ולבנות לעצמו עתיד ב-10 אצבעות. רועי טיפח קריירה משטרתית מפוארת והוביל אלפי שוטרים ביכולות מנהיגות בולטות ויכולת הובלת שינויים פנומנלית. רועי עמוס שינה ב-360 מעלות את תפיסתו ומלוחם שורד הנאבק על חייו הוא פיתח שיטה המגדירה יעדים להצלחה ומשיגה אותם. הוא לא השאיר את השלל לעצמו וכיום הוא מחלק אותו לאחרים באימוני התפתחות אישית שתכל'ס – משיגים תוצאות.

התפתחות אישית

מה כולל אימון אישי עם רועי עמוס?

רועי עמוס, מאמן אישי מפורסם בעולם הקואצ'ינג וההתפתחות האישית מעניק המלצה על התפתחות אישית באמצעות תהליך ממוקד מטרה. אימון אישי עם רועי עמוס כולל סט מפגשים מקצועיים עם מאמן מטעם המרכז להתפתחות אישית של רועי עמוס.

 

כמה זמן אורך תהליך אימון להתפתחות אישית?

כל תהליך כולל 13 פגישות: 10 פגישות עם מאמן מוחה מטעם רועי עמוס ו- 3 פגישות עם רועי עמוס בעצמו למיקסום הדרך האישית ולקבלת חוות הדעת של המאסטר.

משך זמן כל תהליך אימון הוא בין חצי שנה לשנה – זאת על מנת לקבוע את השינויים בנפש ולהפוך אותם לקניין אישי עמוק.

התפתחות אישית

היכן מתבצע אימון אישי עם רועי עמוס?

אימון אישי להתפתחות אישית עם רועי עמוס ומאמנים מטעמו מתקיים במרכז להתפתחות אישית באופן פרונטלי. תהליך האימון מותאם אישית לכל מתאמן על פי נקודת המוצא בה הוא נמצא באותה נקודת זמן וכן על פי היעדים והמטרות אליהם הוא שואף להגיע ואותם הוא שואף להשיג.

 

התפתחות אישית עם רועי עמוס – ללמוד. להתפתח. לממש. לדהור

כמו בכל תהליך נפשי אמיתי, רועי עמוס ומומחי המרכז להתפתחות אישית, מובילים את המתאמנים לקראת שינוי תפיסה שיתבטא באופן מעשי בחייהם האישיים. באמצעות הבנה לנפש האדם, מודעות לחוזקות וחולשות, מציאת חסמים ודיוק הצורך האישי נפתחים חלונות הזדמנויות רבים ודלתות רבות להצלחה.

התפתחות אישית

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו