הר הביטוח – האם ניתן לבדוק בו גם את ביטוח המבנה שלי?

אתר הר הביטוח מנגיש מידע ביטוחי למבוטחים בישראל. הבעיה היא שלא כולם יודעים איך להשתמש באתר ואיך להפיק ממנו תועלת. כאן ריכזנו עבורכם מידע על הבדיקה שאולי לא ידעתם עליה – בדיקה באמצעות הר הביטוח הבטוח. מוזמנים להכיר את הבדיקה שתחסוך לכם זמן יקר.

 

איך מאתרים ביטוח?

נכון להיום, כל מי שרוצה לאתר את הביטוחים הרשומים על שמו, פונה להיעזר באתר הר הביטוח. מדובר באתר ממשלתי אותו הקים משרד האוצר במטרה להנגיש מידע לציבור המבוטחים בישראל לאחר שהצטברו לא מעט פניות על חוסר מידע בנוגע לביטוחים הקיימים. מערכת הר הביטוח משמשת מעין מנוע חיפוש באמצעותו ניתן לאתר את הביטוחים הקיימים.

נכנסים למערכת, מזדהים כמו בכל אתר ממשלתי. לאחר אימות הנתונים יש לבחור בשירות הרצוי שהוא "חיפוש ביטוחים על שמי" וכך, רשימת הביטוחים תופיע במהירות. את הרשימה תוכלו לייצא לדו"ח המכונה "דו"ח הר הביטוח" וכאן העבודה מתחילה, בדקו שורה אחר שורה מה כוללת כל שורה בדו"ח הביטוח, מה ניתן לשנות, מה חבל לשנות ומה כדאי להוסיף.

 

הדרך הקלה לבדיקת ביטוחים – הר הביטוח הבטוח

לפני שאתר הר הביטוח קם, איתור ביטוחים היה מורכב יותר. כיום, כאשר יש מנוע חיפוש זמין ונגיש, קל יותר להביא את הנתונים. אך לאמיתו של דבר, הבדיקה האמיתית בה נבדקים כל יתר הנתונים, נעשית לאחר הנפקת דו"ח הר הביטוח. מי שאין לו זמן והבנה בתחום, פונה לסוכן ביטוח מקצועי שינתח עבורו את הדו"ח כנדרש, יבדוק מה כל ביטוח כולל ואיך ניתן לייעל את התיק הביטוחי בצורה הטובה ביותר.

אתר הר הביטוח הבטוח מנגיש שירות בדיקה חינמית על ידי אנשי מקצוע לכל המעוניין. כך מבוטחים מצליחים לקבל בקלות את המידע החסר להם מבלי צורך לבזבז זמן יקר על בדיקה שלאיש מקצוע אורכת מספר דקות בלבד.

 

האם הר הביטוח נותן מידע על ביטוח מבנה?

באתר הר הביטוח ניתן לקבל מידע על כל הביטוחים האלמנטריים הרשומים על שם המבוטח. ביטוח מבנה כלול בביטוחים אלו. בכללות, הדו"ח יכלול מידע על:

  • ביטוח דירה – מבנה ותכולה
  • ביטוח חיים עם או בלי מרכיב חיסכון
  • ביטוח בריאות על כל סעיפיו
  • ביטוח רכב, חובה מקיף וצד ג'.
  • כתבי שירות הנלווים לפוליסה עצמה.

 

לסיכום

בדיקת ביטוחים היא בדיקה מומלצת אחת לשנתיים וחצי. כך המבוטח יודע שהוא משלם מחיר הוגן על הביטוח ומדובר בביטוח הנותן לו מענה מספק. באמצעות בדיקה פשוטה ניתן לגלות ביטוחים כפולים, תשלום על ביטוחים מיותרים ולא רלוונטיים, ביטוחים יקרים ביחס למחיר השוק ובכללי, באמצעות בדיקה זו מבוטחים רבים מצליחים לחסוך כסף במחירי הביטוחים שלהם.

את הבדיקה ניתן לבצע באופן עצמאי כמו שסיכמנו כאן. אך כשיש אפשרות להיעזר באיש מקצוע ולייעל את התיק הביטוחי במקצועיות משתלמת, למה לוותר על כך?

הר הביטוח הבטוח

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תביעת ביטוח סיעודי
ביטוחים

מהי תביעת ביטוח סיעודי?

ביטוחים הם חלק כמעט בלתי נפרד מהתנהלותנו  בחיינו הבוגרים. כשאנחנו מגיעים למצב של עצמאות כלכלית ותלויים בעצמנו ולא בהורינו, אנחנו מבינים שיש הרבה מה להרוויח, אך גם הרבה מה להפסיד.

דוח הר הביטוח
ביטוחים

מה יש לעשות לאחר קבלת דו"ח הר הביטוח?

כדי לערוך סדר בתיק הביטוחי, מנפיקים את דו"ח הר הביטוח. אך מה עושים איתו? איך הוא יכול להועיל ומהם הנתונים שניתן לקבל ממנו? על כך בדיוק ריכזנו לכם כאן מידע.

לִנְסוֹעַ
ביטוחים

איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל?

לפני כל יציאה מהארץ, נוסע אחראי רוכש לעצמו ביטוח נסיעות לחו"ל. יש לא מעט חברות ביטוח המציעות ביטוח כזה ומי שלא מבין בנתונים שחשוב לבדוק, מוצא את עצמו מבולבל מההיצע

הכל על הביטוח לעסקים
ביטוחים

הכל על הביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים הינו כיסוי כלכלי המספק הגנה מפני נזקים העשויים להתרחש בעסק. כמובן שביטוח לעסקים הוא ביטוח המותאם אישית לכל סוג עסק וכולל סוגי פוליסות שונות: ביטוח מבנה, ביטוח ציוד,