האם ניתן לבצע הרמת עפעפיים ללא ניתוח?

ניתוח הרמת עפעפיים הוא ניתוח קוסמטי פופולרי מאז ומתמיד, אך אין ספק כי בשנים האחרונות הוא מדבר גם לנשים צעירות וגברים, אז האם ניתן לבצע הרמת עפעפיים מבלי להיכנס לחדר ניתוח ולפגוש פנים מול פנים – תרתי משמע את האיזמל? התשובה היא כן! נעים להכיר – הרמת עפעפיים בלייזר. הרמת עפעפיים בלייזר הופכת פופולרית יותר ויותר כדרך לא ניתוחית להשגת מראה חדש, מתוח, רענן וצעיר.

 

לייזר – לא רק למפשעות

הרמת עפעפיים בלייזר, המכונה גם בלפרופלסטיקה לא ניתוחית, היא הליך המסייע להפחית את המראה של נפילת איזור העיניים כמובן, צניחת עפעפיים וקמטים, כמו גם ההליך מסייע בהפחתת הנפיחות סביב העיניים. ניתן להשתמש בלייזר לטיפול גם בעפעפיים העליונים וגם בעפעפיים התחתונים, מה שמהווה אופציה מצוינת למי שמחפש דרך טבעית יותר ופחות פולשנית לשקם את הפנים ולהעניק לעיניים את המראה הצעיר והנחשק.

הרמת עפעפיים

אז איך זה עובד?

הלייזר משמש למיקוד מדויק של רקמת העפעף, והחום מהלייזר גורם להתכווצות הקולגן בעור, כתוצאה מהכיוון הזה מתקבל למעשה מראה מוצק וצעיר יותר. נוסף על כך, הלייזר גם מגביר את זרימת הדם, מה שעוזר להפחית עיגולים שחורים, נפיחות וקמטים ומעניק מראה רענן וחי יותר לפנים. כלומר – זו ללא ספק הרמת עפעפיים ללא ניתוח! לא כמעט ולא ליד, אלא הדבר האמיתי.

 

כמה זמן?

ובכן, למרות שכם הניתוח לא עורך שעות, הלייזר אפילו זריר יותר, מדובר בהליך מהיר וקל יחסית, אשר ניתן לבצעו בביקור אחד בלבד. ראשית הרופא יקח חומר הרדמה מקומי אשר ישמש להרדמת האזור, ולאחר מכן מתחיל תהליך של הרמת העפעפיים בעזרת הלייזר. ההליך כולו אורך בדרך כלל כשעה כמובן שהדבר יכול להשתנות בהתאם לרופא המבצע, למצב המטופלת, העור שלה, מצב העפעפיים, הנפיחות, הקמטים וכו.

 

תוצאות, תוצאות, תוצאות

את תוצאות הרמת העפעפיים בלייזר ניתן לראות כמעט מיד, והתוצאות משתפרות עם הזמן ככל שהקולגן ממשיך להתכווץ והעור מתמצק. רוב האנשים יחוו כמה חבורות ונפיחות במשך כמה ימים לאחר ההליך, אך זה בדרך כלל נרגע ויורד לאחר מספר ימים.

הרמת עפעפיים

למה לא ניתוח?

ובכן, הרמת עפעפיים בלייזר היא אופציה מצוינת למי שמחפש/ת דרך לא ניתוחית לשקם את המראה שלו/ה מבלי להיחתך. מדובר בהליך בטוח, יעיל ומהיר שיכול לעזור להעלים את סימני ההזדקנות ולהעניק מראה צעיר יותר. עם זאת, חשוב לציין שתוצאות הרמת עפעפיים בלייזר אינן קבועות, וייתכן שתצטרכ/י לחזור על ההליך בעתיד כדי לשמור על התוצאות הרצויות.

 

אז מה היה לנו כאן?

לסיכום, בסך הכל, הרמת עפעפיים בלייזר היא אופציה מצוינת למי שמחפש דרך מהירה וקלה לשפר את מראה העיניים מבלי להיכנס לחדר הניתוח. הרמה בלייזר היא הליך בטוח, יעיל ומהיר שיכול לעזור להחזיר מראה צעיר יותר בשעה ולהפחית את סימני ההזדקנות. כמו בכל הליך, חשוב להתייעץ עם הרופא כדי לוודא שהרמת עפעפיים בלייזר מתאימה לך. בהצלחה!

הרמת עפעפיים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם