המדריך המקוצר למשקיע המתחיל

נהוג לומר שיש 2 סוגים של משקיעים חדשים. הראשונים הם אלה שנרשמים מיד לקורס מקצועי שאורך חודשים ארוכים ולעיתים אף שנים, כך שהם מקבלים את ההשכלה הדרושה להם בתחום בשלב מאוחר. השניים, שנחשבים לחכמים, הם אלה שבוחרים בדרך הקצרה שתוצג בפניכם במדריך הנוכחי. הישארו כאן ותגלו מהי? איך תוכלו לקחת בה חלק? ולמה כדאי ליישם אותה?

 

שלב ראשון – תבנו לעצמכם אסטרטגיה

שוק ההון פתוח לכל דורש, כך שכל אחד יכול להשקיע בו בתבונה וליהנות מתשואות גבוהות. התוצאה הזו יכולה לבוא לידי ביטוי לאחר יישום השלב הנוכחי שנחשב לבסיסי. נסביר שתצטרכו לבנות אסטרטגיה שתואמת לצרכים שלכם. זו צריכה לכלול את הפרמטרים הבאים:

  • משך טווח הזמן של ההשקעה
  • מטרת ההשקעה
  • רמת הסיכון
  • אופן ניהול התיק

שימו לב, נמליץ לכתוב על גבי דף את המידע המלא שנוגע לכל פרמטר שהוצג לעיל. שכן, אינפורמציה זו תשמש אתכם ליישום השלב הבא.

תכנון פיננסי

שלב שני – תפנו למומחים

אתם יכולים לסיים את המדריך הנוכחי ולקרוא לאחריו מדריך פתיחת תיק השקעות למסחר עצמאי מקיף, אך זה לא יקנה לכם את הביטחון הדרוש. שכן, זהו תהליך שיכול לבוא לידי ביטוי לאחר שתיכנסו לתחום יד ביד, עם מומחה שמכיר את שוק ההון כמו את כף ידו. מי שחווה חשש בהקשר זה, צריך לפנות עוד היום ליועץ שיבנה עבורו את תיק ההשקעות בחשבון מסחר עצמאי ויעניק לו את הביטחון הדרוש, עד שהוא יוכל להמשיך בהליך לבדו.

 

שלב שלישי – תתייצבו בזמן לפגישה

החלטתם ליישם את טיפ הזהב שהוצג בפניכם בשלב הקודם? מצוין! זה הזמן לתאם פגישה עם המומחה שבחרתם. זה יקרא בעיון את האסטרטגיה שרשמתם בהרחבה לאחר שקראתם את השלב הראשון. במהלך הפגישה אתם תקבלו הדרכה טכנית שתאפשר להכיר בפרטים החשובים הבאים:

  1. פקודות המסחר הנפוצות
  2. קרנות הסל הפופולאריות
  3. העקרונות הבסיסיים שמתאימים להשקעות לטווח רחוק

זהו השילוש הקדוש בהשקעות שכל אחד צריך להכיר בתחילת הדרך.

 

למה כדאי לבחור בדרך הקצרה?

יש שורה ארוכה של יתרונות שבאים לידי ביטוי בעת הסתייעות מצד גורמים מוסמכים שיודעים דבר או שניים על שוק ההון. מדריך זה קצר מלהכיל את כל היתרונות הללו. לכן, בחרנו להציג בפניכם את היתרון הבולט ביותר שנוגע לכניסה הישירה לתחום ההשקעות. שכן, המומחים שילוו אתכם יאפשרו לפתוח תיק השקעות על הצד הטוב ביותר, תוך זמן קצר ולא לאחר המתנה ממושכת שאורכת חודשים ארוכים.

 

השורה התחתונה – זה הזמן שלכם להשקיע!

המדריך המקוצר הגיע לסיומו. כעת אתם יודעים מהם 3 השלבים שתצטרכו ליישם, כדי להיכנס לשוק ההון ולהתנהל בו באופן מקצועי. בשלב זה נותר לכם רק לפנות לגורם מוסמך שילווה אתכם בתחילת הדרך ויעניק את הידע, הכלים והביטחון. נאחל שתבצעו השקעות משתלמות שיישאו פרי.

ייעוץ יועץ פיננסי

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מעבר ציוד
אנשי מקצוע

העברת עסקים עם הובלה עסקית משתלמת וזריזה

העברת העסק עם חברת ההובלות הנכונה, עשויה להוות עבורכם תהליך מאתגר למדיי, בלשון המעטה, כך שתמיד כדאי להסתייע בלא פחות מאשר צוות מומחים של הובלה עסקית זריזה, וכזו שמושא התמקדותה

חוקר מקצועי
אנשי מקצוע

מה צריך לקבל סיום החקירה מהמשרד חקירות?

החלטתם להזמין שירותי חקירה פרטית? רוצים להבטיח שבסוף החקירה תצאו עם כל מה שצריך? אם כך, כדאי שתבדקו היטב מה נותנים לכם החוקרים הפרטיים, כדי שלא תגיעו למצב שאח"כ, בבית

היריון ראשית
אנשי מקצוע

הפסקת הריון

תהליך של הפסקת הריון ניתן כיום לבצע במספר דרכים, הפסקת הריון כירורגית, הפסקת הריון תרופתית. לכל אחת מהפסקות ההיריון יש תופעות לוואי שונות וניתן לבצעם בזמנים מסוימים בזמן ההיריון. לדוגמא:

תלת מימד ראשית
אנשי מקצוע

חברת גלעד-RM  הדפסת תלת מימד

בחברת גלעד רם עוסקים בהדפסות תלת מימד. תחום ההדפסות תלת מימד הוא תחום חדש יחסית בארץ ובכלל בעולם. ראשיתו בטכנולוגיה מתקדמת שהגיעה לשיאה בשנים האחרונות. אנו מספקים מגוון רחב של