איך תדעו אם הלייקים באינסטגרם של מתחרה הם אמיתיים?

לייקים מזויפים באינסטגרם הם לא תופעה קטנה ומפתיעה.

גם כוכבות הוליווד שמתפארות בחשבונות עתירי עוקבים הן לפעמים עם אחוז עוקבים מזויפים גבוה ומחשיד.

אז איך תדעו אם הלייקים של המתחרה שלכם הם אמיתיים?

 

למה בכלל מזייפים?

אפליקציית האינסטגרם הפכה בשנים האחרונות להיות מדיה חברתית נחשקת ורווחית מאוד. המדיה הזו הפכה פופולארית במיוחד בקרב סלבריטאים ומשפיענים שמרוויחים בעזרת פרסום בה סכומי עתק (לפעמים מגיעים גם למליונים!).

ברוב המקרים, דואגים שיהיו הרבה לייקים אמיתיים לאינסטגרם. אבל – עוקבים מזויפים הם קלים יותר לקנייה ומגדילים בקצב מהיר מאוד את כמות הלייקים. זה אולי נראה טוב מבחינה כמותית אבל הם לא באמת עוזרים לכם.

אנחנו נרצה לדעת אם המתחרים שלנו מזייפים קודם כל כדי לדעת איפה אנחנו עומדים ביחס לתחרות שלנו. סיבה נוספת וחשובה לא פחות היא שכדי להגדיל את כמות העוקבים שלנו, נרצה פעמים רבות להציע חברות לעוקבים של המתחרים שלנו. אז כדי שלא ניפול גם אנחנו לתרמית של פרופילים מזויפים – יש כמה דברים שכדאי לדעת!

 

אז איך אפשר לדעת שמזייפים?

עלייה פתאומית בכמות העוקבים

כמות העוקבים לא עולה סתם כך ומשום מקום. קפיצה לא רגילה ומוגזמת בכמות העוקבים תראה לנו שמדובר בתוצאה של קניית עוקבים מופרזת.

 

אינטראקציה נמוכה עם עוקבים

חשבונות עם מלא עוקבים אבל מעט לייקים הם בדרך כלל חשבונות ששילמו לעוקבים שלהם. עוקבים אמיתיים יביעו עניין בתכנים, יהיו פעילים, יגיבו, יעשו לייק וישתפו.

 

עוקבים בלי תמונת פרופיל

עוקבים ללא פעילות בחשבון או בלי תמונת פרופיל הם לרוב חשבונות שנועדו להגדיל את כמות העוקבים. בדרך כלל אלו חשבונות ריקים מתוכן, עם מעט מאוד פוסטים, לייקים ומספר קטן של עוקבים. פרופילים כאלו לא יתרמו לכם לקוחות פוטנציאליים, ולכן לא כדאי להשקיע בכך כסף.

 

היעדר תוכן שיכול להסביר את העלייה בעוקבים

חוסר התאמה בין תכנים שהחשבון מפרסם, הכמות והאיכות שלהם לבין מספר העוקבים שמצטרפים לפרופיל – גם הוא מחשיד. אם לא מתפרסם תוכן, למה שיצטרפו עוקבים?

 

'סימון לרעה' על ידי אינסטגרם

אינסטגרם חוקרים לעומק משתמשים באפליקציה ומפענחים את העוקבים שלהם – האם הם אותנטיים או מזויפים? כשהכלים שלהם מזהים פרופילים שיש להם הרבה עוקבים מזויפים, הוא מוריד את החשיפה ולעיתים גם חוסם את החשבון.

 

איך אני נמנעת מזה בעצמי?

כמו שאמרנו, עוקבים מזויפים באינסטגרם אולי עוזרים לנו להגיע למספרים יפים ומרשימים של עוקבים, אבל הם לא עוזרים לחשבון שלנו ויכולים אפילו לעשות נזק.

אם עדיין לא קניתם עוקבים – תבחרו חברה אמינה שמוכרת עוקבים איכותיים של משתמשים אמיתיים. אם כבר קניתם – אפשר להסיר את העוקבים המזויפים במהרה ולקנות עוקבים אמינים בהדרגה. עדיף מעט עוקבים איכותיים מאשר הרבה מזויפים.

 

רשת חברתית

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שני צבעים
דיגיטל

מה חשוב להגיד כאשר בונים לוגו

סמלי הלוגו – אותה גרפיקה יפה המעטרת את כותרות האתרים, סמלי האפליקציות וכרטיסי הביקור, מהווים השפעה חשובה מאוד על קהל הלקוחות הפוטנציאלים וקידום העסקים. אם זאת, אנשים רגילים ממעטים לתת

ספור עור
דיגיטל

קניית כל רהיטי הבית דרך האינטרנט

האינטרנט היום גדוש בשלל מוצרים במגוון רחב של עיצובים ומחירים. היום, רבים מאיתנו מעדיפים לבצע את הקניות שלנו מהספה בסלון, מהשולחן במשרד או אפילו מהמיטה. יחד עם זאת, המבחר הגדול

אשת מכירות
דיגיטל

איך מזמינים ברזנטים אונליין ?

ברזנטים הם יריעות בד חזקות שניתן להשתמש בהם לחיפוי סככות, פרגולות, סוכות לחג הסוכות ולכל מיני שימושים בעולם החקלאות. אם אתם מחפשים פיתרון למרפסת של הבית שלכם ברזנטים יכולים לפתור