האם שואב אבק באמת מנקה את השטיח?

גם אם אתם שואבים את האבק בבית לעיתים קרובות ומראה השטיח נראה נקי כלפי חוץ, בתוך עומק הסיבים מסתתרת לה האמת – פירורי מזון, שיער בעלי חיים, אבק וחול שהסתבכו בין החוטים הדקיקים אשר גם שואב הצקלון היוקרתי שלכם אינו מסוגל להגיע אליהם. מה עושים? קוראים למבריק ונהנים משטיח נקי באמת.

 

שטיחים והאקלים הישראלי

ישראל נמצאת בתווך שבין אקלים מדברי ובין אקלים אירופאי שמספק לנו גשם ומשבי רוח קרים בחורף ואויר חם ויבש בקיץ. יחד עם החום המגיע מן המדבריות שסביבנו מגיע גם חול ואבק שחודר לתוך הבית ומצטבר שם, גם אם אנחנו מקפידים מאד על הנקיון. בנוסף, אנו מביאים איתנו באמצעות הסנדלים והנעליים חול מן הים ואדמה ואבק מן הרחוב.

בעוד אנו מטאטאים את הרצפה ומסלקים ממנה לכלוך נראה לעין, שטיחים וריפודים שונים לוכדים אותו והוא שוקע עמוק אל בין הסיבים. גם שאיבה עוצמתית לא תמיד מסלקת 100% מן הלכלוך, לכן, אם חשוב לכם שהשטיח באמת יהיה נקי, הזמינו עוד היום ניקוי שטיח מקצועי.

ניקוי שטיח

פירורי מזון, אבק ושיער בעלי חיים

גם אם אתם אנשים מאד נקיים ומסודרים, השטיח אוגר את כל הלכלוך שאליו המטאטא או השואב אינו מסוגל להגיע, במיוחד בשטיחים בעלי סיבים ארוכים כגון שאגי. פירורי מזון שנשר בזמן שהסתובבתם איתו בבית, אבק דקיק שחדר דרך החלון הפתוח או שנותר על נעליכם ושיער בעלי החיים כגון כלבים וחתולים שאתם מגדלים הולכים ומצטברים בתחתית השטיח ונותרים שם, סבוכים בתוך הסיבים, וגם ניעור וחבטות רציניות לא תמיד משחררות אותם במלואם.

 

שטיחים ואלרגיות

אלרגיות לשיער בעלי חיים ולקרדיט האבק ( טפיל מיקרוסקופי שאוהב בדים ומתחפר בתוכם ) עלולות להחמיר בשל שטיחים וריפודים עתירי אבק ולכלוך. אם יש לכם אדם אלרגי בבית או שאתם מארחים מישהו הסובל מאלרגיות, רצוי שתדאגו לניקוי יסודי של השטיחים והריפודים בביתכם כדי לסלק מעומק השטיח כל זכר לשיער או אבק לשמירה על בריאותם.

ניקוי שטיח

מבריק – הדרך המבריקה לניקוי השטיח

מבריק הינה חברה לניקוי מקצועי של שטיחים וריפודים באמצעות מכונה השוטפת ושואבת אותם בעדינות אך ביסודיות. המכונה אינה פוגעת בצבע או במגע הרך והנעים של השטיח גם כשהוא עשוי מסיבים יקרים כגון קשמיר, צמר או משי, היא מנקה כתמים, גם קשים, שואבת את האבק מעומק השטיח ומותירה אותו נקי, בעל ריח נעים, רך למגע וכמו חדש.

 

די לחבוט ולהקציף

במקום לחבוט בשטיח ולפזר את האבק היוצא ממנו בלי כל שליטה, למלא אותו בקצף שלא באמת מנקה אותו או חלילה לשטוף אותו בצינור, פשוט הזמינו מבריק. השטיח יהיה נקי, רך, נעים ומבושם לאורך זמן ולכם יהיה שקט נפשי ותחושה מרעננת של בית נקי באמת.

ניקוי שטיח

 

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו