האם מידת החזייה ומידת בגד הים זהות?

כשמדובר בקניית בגדי ים, אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא המידה. אז בין אם את קונה באינטרנט או בחנות, חשוב לבחור את המידה הנכונה, כדי שתוכלי להרגיש בנוח ובטוחה בבגד הים שלך. אבל כשזה מגיע למציאת המידה הנכונה, נשים רבות מתבלבלות ותוהות האם מידת החזייה שלהן ומידת בגד הים שלהן צריכות להיות זהות.

 

אז מה התשובה?

ובכן, התשובה הקצרה היא לא, מידת החזייה ומידת בגד הים אינן זהות. בעוד ששתי המידות עשויות להיות קרובות, מידות בגד הים שונות בדרך כלל ממידות החזייה. הסיבה לכך היא שבגדי ים נועדו להתאים לגוף שלך בצורה שונה, והאופן שבו חזיה רגילה וחזיית בגד ים יושבות סביב החזה והמותניים יכול להשתנות מסגנון לסגנון.

בגדי ים

איך לעשות את זה נכון?

כשזה מגיע למציאת המידה הנכונה לבגד ים, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא למדוד את עצמך.  את יכולה להשתמש בסרט מדידה כדי למדוד סביב החזה, המותניים והירכיים. ברגע שיש לך את המידות האלה, תוכלי להשתמש בטבלת מידות כדי לקבוע את המידה המתאימה לבגד הים שלך.

 

כל בגד ים לגופו

כשקונים בגדי ים, חשוב לקחת בחשבון גם את הסגנון של בגד הים. סגנונות שונים עשויים להתאים בצורה שונה, לכן חשוב לנסות סגנונות שונים כדי למצוא את האחד המתאים ביותר. בנוסף, לחלק מהבגדי ים עשויות להיות רצועות מתכווננות או תכונות אחרות שיכולות לעזור לך להתאים אישית את ההתאמה לגופך.

בגדי ים

התאמה מושלמת

  1. כווני את הרצועה סביב החזה שלך כדי לוודא שהיא מתאימה כראוי. הרצועה צריכה להתאים היטב ולא צריכה להיות הדוקה מדי או רופפת מדי. חשוב שהרצועה לא תתגלגל במעלה הגב שלך, מכיוון שזה יגרום לאי נוחות ויגביל את התנועה שלך.
  2. בדקי את גביעי החזיה כדי לוודא שהם מתאימים כראוי. הקאפים צריכים להתאים. אם הקאפים רפויים מדי, זה עלול לגרום לרצועות להחליק מהכתפיים ולהפחית את התמיכה בחזיית בגד הים ואף לגרום למראה חזה לא מחמיא.
  3. ודאי שהסגירה האחורית מותאמת כהלכה. הסגירה צריכה להיות צמודה ומאובטחת, אך לא הדוקה מדי עד גרימת אי נוחות. ודאי שהסגירה מותאמת כך שהיא תשב בנוחות על הגב שלך.
  4. בדקי את ההתאמה של חזיית בגד הים שלך על ידי התניידות ותנועה! ודאי שהחזייה נשארת במקומה ולא זזה כשאת זזה. במידה והיא זזה חשוב לכוון את הרצועות או לחילופין להחליף את מידת החזיה.

 

אז מה היה לנו כאן?

לסיכום, באופן כללי, עדיף ללכת עם בגד ים שמתאים לגופך ולא רק ללכת עם המידה שתואמת את מידת החזייה שלך. למרות ששני הגדלים עשויים להיות קרובים, הם לא זהים, וחשוב להקדיש זמן כדי למצוא את המידה המתאימה לך. לקחת את הזמן למדוד את עצמך ולנסות סגנונות שונים יעזור לך למצוא את בגד הים המושלם לגופך. בהצלחה!

בגדי ים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הַקשָׁבָה
כללי

איך להגיע לקשיבות באמצעות מיינדפולנס

אם הינכם מבקשים להביא עוד קשיבות לחייכם מיינדפולנס היא תשובה נהדרת הן שקשיבות ותשומת הלב הן האבני בסיס החזקות והמטרות של השיטה. ישנן טכניקות שונות להבאת קשיבות לחיים דרך המיינדפולנס

תרופות
כללי

האם צריך לקחת תרופות לאחר השתלת שיער

עולם השתלות השיער התרחב בשנים האחרונות פי אלפי מונים מימים עברו. אם בשנים קודמות השתלת שיער הייתה נחשבת לאופרציה מורכבת יחסית, השמורה לאנשים בעלי אמצעים, היום הטיפול נגיש ומדובר הרבה

תרמיל
כללי

הכירו את מותג התיקים החדש – ספרייגראונד

תשכחו מכל מה שידעתם על תיקי גב ותכירו את ספרייגראונד, מותג תיקים צעיר ואיכותי שמציע לכם מגוון רחב של עיצובים שיאפשרו לכם להסתובב עם התיק הכי מיוחד בבית הספר. תקראו