איך רעיון הופך לסטארט אפ? התורה כולה

כולנו שמענו על מישהו שחשב על רעיון גאוני שהפך בסופו של דבר להיות סטארט אפ מצליח. מדובר בסיטואציה שמתרחשת מידי תקופה. לאחרונה שמענו על חבר טוב שלנו שביום בהיר אחד הודיע שיש לו סטארט אפ שצפוי לגרוף מיליונים. כמובן שמיד התעניינו איך זה קרה כל כך מהר? והבנו שזה לא באמת קורה באופן מידי. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות איך רעיון הופך להיות סטארט אפ. תישארו ותגלו את התורה כולה.

 

תכירו תחילה את המומחה לסטארט אפ שעזר לנו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את כל השלבים שיביאו אתכם בסופו של דבר אל הסטארט אפ המיוחל, עלינו לציין כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל החבר שסיפרנו לכם עליו. אמרנו לו שכל המידע שמסר לנו באותה פגישה הוא מעניין ביותר. ביקשנו כמובן להפיץ את הפרטים ולהפוך אותם למדריך מקיף שיאפשר לכל אחד לדעת איך רעיון הופך לסטארט אפ. לשמחתנו, הוא אמר שישמח להעביר את המידע הלאה, כך שלאחר שקיבלנו את האישור, התחלנו לכתוב את המדריך הנוכחי.

רעיון לסטארט אפ

איך רעיון הופך לסטארט אפ? השלב ה – 1

בשלב הראשון יושב אדם אחד או שיושבים כמה אנשים וחושבים על רעיון לסטארטאפ. כדאי שתדעו שלפעמים מדובר ב"ישיבה" אקראית. כלומר, כזו שאין לה מטרה בהתחלה. אבל השיח הער בנושא מסוים מוביל בסופו של דבר לבנייה של רעיון שטרם קיים בעולם. ברגע שהרעיון קורם עור וגידים, הוא מתחיל להיות סטארט אפ ראשוני.

 

איך רעיון הופך לסטארט אפ? השלב ה – 2

בשלב השני, היחיד או הקבוצה שחשבו על הסטארט אפ, יוצאים לדרך ובודקים אם הרעיון שלהם כבר קיים בעולם. במידה והם יגלו שהרעיון כבר קיים, הם יצטרכו לרדת מהעניין. אם יגלו שהרעיון טרם הומצא, הם יוכלו להמשיך אל השלב הבא.

רעיון לסטארט אפ

איך רעיון הופך לסטארט אפ? השלב ה – 3

בשלב ה – 3 והאחרון, היזמים פונים אל חברות שיהיו מוכנות לממן את הרעיון שלהם ולהפוך אותו למוצר או לשירות המוגמר. ראוי לציין כי הדבר עשוי לקחת זמן מה ולא תמיד מוצאים חברות שמוכנות לתמוך בהליך. הרעיון הופך לסטארט אפ באופן רשמי ברגע שיש תמיכה חיצונית שמאפשרת להביא אותו לידי ביטוי.

 

יש לכם כיוון לסטארט אפ?

אם יש לכם רעיון גאוני שטרם ראה אור, כדאי שתדעו כי עליכם ליישם את 3 השלבים שלעיל. לבד או עם חברים. חשוב שתעשו זאת בהקדם האפשרי, פשוט בגלל שאתם לא יודעים מה יהיה בהמשך. לכו תדעו, אולי בזמן שתתמהמהו מישהו יוציא את הרעיון שלכם לאור.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך רעיון הופך לסטארט אפ. כעת, כשיש לכם את המידע, נותר לכם רק ליישם ולהפוך את הרעיון שלכם לכסף ממשי. נאחל לכם שיהיה בהצלחה!

רעיון לסטארט אפ

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תכנון נכון לעסק
עסקים

ניהול נכון של העסק הראשון שלך

מעוניין לפתוח עסק חדש? ובכן, על מנת שתוכל לנהל אותו בצורה נכונה ומבלי לעבור על החוק, נדרש ממך לבצע מספר פעולות חשובות. מהן? להלן הפרטים. פתיחת עסק חדש – מה

שיח
עסקים

שלבים ומבדקים בתהליך קבלה לעבודה

.על מנת להתקבל לכל מקום עבודה, עליכם לעבור שורה של שלבים ומבדקים. מהם? להלן כל הפרטים כיצד מתקבלים בימנו למקום עבודה? על מנת להתקבל למקום עבודה, בין אם מדובר בחברה

טלפון
עסקים

האם אינטרקום מעלה את כמות המכירות בעסק

כל בעל עסק שנשאל אותו מה הדבר הכי חשוב לו בעסק, זה ברור שהוא יגיד רווחים, ובשביל להגיע לרווחים האלו חייבים להגדיל את מעגל הלקוחות, או במילים אחרות להגדיל את