איך לקנות טסלה חדשה בלי לשבור את חשבון הבנק

רכבי חברת טסלה היוקרתיים נכסנו לשוק הרכב הישראלי בסערה.

בשנת 2021 ניתן להבחין בעלייה משמעותית בריכוז הרכבים החשמליים בארץ, כאשר טסלה היא הבולטת ביותר.

לרכבים אלו יתרונות אליהם נתייחס, וגם נשיב על השאלה – כיצד ממנים רכישה של רכב זה?

 

מהם דגמי טסלה המרכזיים?

רכבי טסלה הינם רכבים מתקדמים מאוד מבחינה טכנולוגית, מאפשרים נסיעה למרחקים ארוכים ואף מגיעים בעיצוב מפואר ויוקרתי. טסלה 3 הינו המודל המוביל של חברת טסלה, אשר נמכר בשלוש גרסאות שונות:

Standard Range Plus 1

זהו הדגם הבסיסי בסדרה, בעל הנעה אחורית, 306 כוחות סוס אשר מאפשרים לרכב להאיץ למהירות של 100 קמ"ש תוך 5.6. לצד זאת, חשוב לציין כי טווח הנסיעה המקסימלי מהווה חסרון לדגם זה, מאחר והוא הנמוך ביותר בסדרה (448 ק"מ).

 

Long Range 3

דגם זה משודרג לעומת הדגם הבסיסי בכמה מאפיינים. ראשית, לדגם זה שני מנועים נפרדים המניעים את כל גלגלי הרכב, ובכך מספקים לו 476 כוחות סוס. מנוע עוצמתי זה מאפשר לדגם המדובר להגיע למהירות של 100 קמ"ש תוך 4.4 שניות. היתרון הבולט של דגם זה הוא המרחק הגדול אליו יכול להגיע – 610 ק"מ – זהו טווח הנסיעה הגדול ביותר בסדרה.

 

Performance 3

הדגם המוביל בסדרה, הוא חזק מאוד ובעל מאפיינים ספורטיביים. לדגם זה 490 כוחות סוס, ובדומה לדגם הקודם, הוא בעל 2 מנועים נפרדים המניעים את ארבעת הגלגלים. דגם זה מציע מצבי נהיגה שונים, וביניהם מאפשר הנעה אחורית המעניקה חוויית נסיעה ספורטיבית. דגם זה יכול להאיץ למהירות של 100 קמ"ש תוך 3.3 שניות בלבד! רכב זה בעל טווח נסיעה ממוצע, ועומד על 567 ק"מ.

 

מדוע כדאי לרכוש טסלה וכיצד ממנים זאת?

לרכב חשמלי יתרונות רבים. היתרון העיקרי והבולט הוא החיסכון בעלויות הדלק. אמנם עלויות הדלק מתחלפות בעלויות החשמל, אך עלויות החשמל נמוכות יותר באופן משמעותי. חסכון כספי נוסף קיים גם ברכישת הביטוח, כאשר עלות ביטוח לרכב חשמלי נמוכה יותר מאשר לרכב רגיל. כלומר, עלות האחזקה הכללית של רכב חשמלי משתלמת לטווח הארוך. אמנם עלויות רכב מבית טסלה אינן נמוכות, אך ניתן לפתור זאת באמצעות תכנית מימון לטסלה – תכנית תשלומים נוחה וייחודית עבור רכישת רכבים חשמליים. בנוסף, ישנן תוכניות המבטיחות לרוכש קניה חוזרת של הרכב במחיר מחירון לאחר 30 חודשים בלבד, או יותר, תלוי ברצון הלקוח.

 

לסיכום

רכב חשמלי הינו בשורה של חדשנות, חיסכון ונוחות. ביכולתכם לחסוך בעלויות הדלק, הביטוח ואגרת הרישוי, ולזכות בחוויית נהיגה מהפכנית, יוקרתית ואף ידידותית לסביבה. לאחר שתמצאו את הדגם המתאים לכם, תוך התחשבות בטווחי הנסיעה ובמפרטים השונים, תוכלו לפנות לתוכניות מימון המתאימות לכם, ולהיעזר בהן לביצוע הרכישה.

 

רכב חשמלי

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

מה עדיף למשפחה ג'יפ או רכב פרטי

מתלבטים לגבי רכישה של ג'יפ או רכב פרטי למשפחה? המדריך הבא הוא בדיוק בשבילכם.  להלן היתרונות והחסרונות של רכישת ג'יפ או רכב פרטי בעבור המשפחה.   רכישת רכב למשפחה –

כסף ותעודה
רכב

איך מחדשים את רישיון הנהיגה

אתם מעוניינים לחדש את רישיון הנהיגה שלכם ואתם מעוניינים לעשות את זה במינימום זמן, מה שמותיר לכם את האמצעים הדיגיטליים לעשות זאת. אבל יחד עם שתלום וחידוש רישיון נהיגה אונליין,

רכב שחור
רכב

האם באמת משתלם לקנות קודן לרכב?

קודן, אמצעי טכנולוגי פשוט הנפוץ כמעט בכל רכב כיום, יכול להציל את רכבכם מגניבה. במאמר הבא, נענה על השאלה האם באמת משתלם לקנות קודן לרכב. תהיו איתי.   קודן לרכב