איך להתחיל גמילה מקנאביס והיכן נמצאים השלבים הקריטיים

רבים מכירים את  צמח הקנאביס יש לו יתרונות רבים בעיקר על כאבים כרוניים קשים שתרופות לא מצליחות להקל עליהם אך יש גם בעישון של קנאביס חסרונות רבים אחד מהחסרונות העיקריים הוא שקנאביס גורם להתמכרות , התמכרות היא עישון של קאנביס בלי יכולת להפסיק כמו כן יש גם את ההשפעות שאינן טובות של הקנאביס הוא גורם להיי או למסטול תלוי לפי סוג החומר שמשתמשים בו במצבים אלו חייבים לפנות לעזרה מקצועית עזרה זו ל ידי מכון גמילה במאמר זה נדבר על איך להתחיל גמילה מהקנאביס והיכן נמצאים השלבים הקריטיים על מנת שהאדם יוכל לחזור אל החיים שקדמו להתמכרות.

 

איך מתחילים גמילה מקנאביס?

לקנאביס יש יתרונות רבים אך צריכה יום יומית שלו שעולה בהדרגה גורמת להתמכרות בטווח הקצר ניתן להרגיש סימנים כמו ערפול חושים נעים, רוגע, שקט, ההתמכרות יכולה להתחיל אפילו שנים או חודשים קדימה ניתן להבחין זאת ברגע שהאדם לא מצליח להפסיק לעשן ולא עובר יום אחד ללא עישון.

 

סימנים של התמכרות לקנאביס

רבים מבין האנשים שישתמשו בקנאביס לא יתמכרו אליו שכן הוא נחשב לסם קל מאד אלא רק אלו שיצרכו אותו בכמות גדולה יחושו בסימנים של התמכרות. סימנים אלו משתנים בין אדם לאדם סימנים אלו יכולים לנוע בין חרדה לדיכאון ועד לבעיות שינה ובמקרים קשים במיוחד גם לפרנויות אך בכל המקרים של התמכרות האדם ירגיש שדבר מונע ממנו להתקדם בחיים והוא נשאר במקום בתחומים רבים.

 

איך להיגמל מקנאביס?

גמילה מקנאביס היא תהליך שאינו פשוט וחשוב מאד לא לבצע אותו לבד אלא בעזרת ליווי מקצועי קיימים בכל הארץ מכונים המטפלים בהתמכרויות שונות. חשוב לטפל בשורש הבעיה ולא בגורמים אליה.

 

השלבים של התמכרות והגמילה

ניתן לראות כי הגמילה היא  תהליך לא פשוט וארוך במיוחד היא תחלק לשלושה שלבים:

 

השלב הראשון  זיהוי הבעיה

יש משפט שהדרך הטובה ביותר היא לטפל בבעיה היא קודם כל להכיר שיש בעיה אצל המכורים הם לא תמיד מודעים שהם כאלו ולכן המשפחה שלהם או אנשים שהם אוהבים פנים את דעתם לכך שהם מכורים ושהם צריכים להתמודד עם גמילה.

 

השלב השני ההחלטה להיגמל

ההחלטה להיגמל מקנאביס היא אינה פשוטה משום שהדבר מלווה בהפרעות קשות במיוחד. הפרעות אלו יכולים להיות נדודי שינה, צורך למתוק ורצון לעשן עוד קנאביס לפני ההחלטה על הגמילה חשוב אד להיות מודעים לכך כי התהליך ארוך ומלווה בתופעות לוואי של חלומות ביעותים התופעות יכולות להימשך עד שלושה חודשים.

בשלב זה רבים יכולים לפרוש אך אם הם מגיעים עם החלטה נחושה וזוכים לליווי צמוד

לסיכום: במאמר זה מדובר על גמילה מקנאביס איך להיגמל מקנאביס , סימנים של התמכרות לקנאביס ושלבים קריטיים בתהליך.

פרחים

 

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמר המערכת
מאמר המערכת

נכתב ע"י מערכת טונדרה - בלוג שעוסק בצריכה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בריאות

מוצר טבעי למניעת שפיכה מוקדמת – יש חיה כזאת?

גברים רבים אשר מעוניינים למנוע סיטואציה מביכה כמו שפיכה מוקדמת חוששים מלקיחה של ויאגרה, אולם כיום יש פתרון בדמות קמגרה.  מוצרים טבעיים למניעה של שפיכה מוקדמת שפיכה מוקדמת היא תופעה

special aquarium
בריאות

What is the Best Light for Aquarium Plants?

Every house has a personality that comes forward with the help of how any house is decorated. Among such decorations, aquariums are ever famous. Once you get the hold of

זריחה
בריאות

ויאגרה זו אופציה שכדאי לשקול בחיוב

זה ידוע אומנם שככל שאנחנו הולכים ומתבגרים ההנאה שלנו מסקס משתנה וזה טבעי שנער בן 17 מתעניין בנושא יותר מגבר בן 50. עם זאת, ולמרות שאולי אתה מכיר את כל

motivation 2019
בריאות

המוטיבציה משפיעה על הצריכה

עד כמה מוטיבציה יכולה להשפיע עליכם? האם זה נכון שהיא יכולה להיות המקפצה שלכם להגיע אל מקומות שאף פעם לא חלמתם עליהם? כאשר רוצים לדעת הכל על מוטיבציה חשוב לשים